56
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi28
  • Ocen na +-42
56 ppt ?

Polki w łóżku - czy jesteśmy lepsze od innych? (29)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Polki w łóżku - czy jesteśmy lepsze od innych?

Napisał(a): Gość -

Jak myślicie, czy my Polki jesteśmy lepsze w sprawach łóżkowych, niż inne kobiety np. Hiszpanki, czy Niemki? :) Tak się ostatnio zastanawiałam... Czy nie krępujemy się za bardzo? Czy lubimy eksperymentować? Wydaje mi się, że na tle innych kobiet z innych części Europy czy świata wypadamy gorzej, bo nie akceptujemy chociażby swojego ciała. Jak myślicie?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Polki w łóżku - czy jesteśmy lepsze od innych?

[cytat kogo=annawanna]Jak myślicie, czy my Polki jesteśmy lepsze w sprawach łóżkowych, niż inne kobiety np. Hiszpanki, czy Niemki? :) Tak się ostatnio zastanawiałam... Czy nie krępujemy się za bardzo? Czy lubimy eksperymentować? Wydaje mi się, że na tle innych kobiet z innych części Europy czy świata wypadamy gorzej, bo nie akceptujemy chociażby swojego ciała. Jak myślicie?[/cytat-------------------https://www.youtube.com/watch?v=Nbh20atAvXk-----------------------https://www.youtube.com/watch?v=oheWAP_W-IE-------------------------------- Najwięcej witaminy mają Polskie dziewczyny --hej

Antonnia
Felicyta5
Antonnia To pytanie do nas kobiet ?
:))) Nie wiem .Mam zdrowe preferencje seksualne :))
Ja też, ja też:-)
:)))))
Nie wiem czy odpowiedzą tu mężczyźni :) Chyba ,że marynarze , podróżnicy :))
-----------------------------------------------------------------------------Nie chce się Rosiewicz wbić bo to najlepsza odpowiedz----hejhttps://www.y(...)0NZB-60

Reklama

Napisał(a): BIue -

A mnie się nie wydaje, abyśmy my Polki były gorsze lub inne od kobiet z innych krajów. Już nie te czasy ;)
Takie porównania są nietrafione, bo zachowania w łóżku nie zależą od narodowości, tylko od osobowości i doświadczeń, ale także od mężczyzny i jego zachowań;)

Reklama

Napisał(a): KarolP12 -

Drogie Panie

Po co w ogóle się nad tym zastanawiać i porównywać z innymi?
Przecież jesteście najpiękniejsze i najmądrzejsze i nawet nie patrzcie się na zdziczałe kobiety z innych nacji. Najistotniejsze jest to, czy jest Wam dobrze z waszymi mężami. Do szczęścia potrzebny jest Wam wyłącznie mąż, a nie żadne eksperymenty i ekscesy.

One nie mają mają widocznie porządnych mężów, więc ciągle szukają nie wiadomo czego, a i tak znaleźć nie mogą zatracając siebie.

Wy - Polki jesteście najlepsze, koniec, kopka.

BIue A mnie się nie wydaje, abyśmy my Polki były gorsze lub inne od kobiet z innych krajów. Już nie te czasy ;)
Takie porównania są nietrafione, bo zachowania w łóżku nie zależą od narodowości, tylko od osobowości i doświadczeń, ale także od mężczyzny i jego zachowań;)
http://www.cz(...)dle.jpg

annawanna Jak myślicie, czy my Polki jesteśmy lepsze w sprawach łóżkowych, niż inne kobiety np. Hiszpanki, czy Niemki? :) Tak się ostatnio zastanawiałam... Czy nie krępujemy się za bardzo? Czy lubimy eksperymentować? Wydaje mi się, że na tle innych kobiet z innych części Europy czy świata wypadamy gorzej, bo nie akceptujemy chociażby swojego ciała. Jak myślicie?
Jeszcze brakuje mi oceny Chinek, Tajek, Greczynek i paru nacji. Po nich napiszę.Wiem na pewno, że byłem najlepszy dla jednej opolanki. Wiem też, że jeden Szwed uznał ją lepszą od Szwedek.

Napisał(a): gość -

annawanna Jak myślicie, czy my Polki jesteśmy lepsze w sprawach łóżkowych, niż inne kobiety np. Hiszpanki, czy Niemki? :) Tak się ostatnio zastanawiałam... Czy nie krępujemy się za bardzo? Czy lubimy eksperymentować? Wydaje mi się, że na tle innych kobiet z innych części Europy czy świata wypadamy gorzej, bo nie akceptujemy chociażby swojego ciała. Jak myślicie?
Myślę, że powinnaś zapytać na jakimś ciapatym forum czy na innym egzotycznym czacie jak przedstawiają się Polki na tle innych europejek. Myślę, że ocena będzie jak najbardziej obiektywna :D

Napisał(a): gość -

o tam moja znajoma z dwoma na raz uprawiala seks jeden to za mało,szkoda,ze takie male zainteresowanie jest jej ososba ,ale jej zycie seksualne jest bardzo bogate,ale mało kto wie,wiec polki sa wyuzdane,tylko sa to bardzo niewidoczne i nie rzucające się w oczy polki,bardzo przeciętne i bardzo stonowano ubrane ,żeby nie mylic z tymi kolorowymi
« Wróć do tematów
Do góry strony: Polki w łóżku - czy jesteśmy lepsze od innych?