25
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +0
25 ppt ?

Polska gospodarka jest na równi pochyłej! (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Polska gospodarka jest na równi pochyłej!

Napisał(a): Gość -

Premier mówił wczoraj, że będzie lepiej. Minister Rostowski dziś mówi, że będzie ciężko. Ciężko jest już od dawna!

Wielu ma pomysły, i to rozsądne, jak poprawić los milionów Polaków. Wystarczyłoby ich posłuchać i zrealizować chociaż część postulatów ekonomistów. Ale co z tego, skoro żadna partia polityczna w tym kraju tak naprawdę o to nie dba. Ci, co są przy korycie, chcą tylko przy nim zostać. Ci, co przy nim nie są, chcą się tylko do niego dopchać. A tymczasem polska gospodarka jest na równi pochyłej!

Politycy, obudźcie się! Myśląc tylko o władzy, doprowadzacie ten kraj do ruiny! Wam jest dobrze, ale przeciętnym ludziom już brakuje sił!
INTERIA.PL

Re: Polska gospodarka jest na równi pochyłej!

Napisał(a): Gość -

Jaka polityka gospodarcza, taka gospodarka...Nie... politycy obudźcie się, bo to jest mało prawdopodobne....Tylko ludzie obudźcie się wraz z naszą waleczną SOLIDARNOŚCIĄ......do Postulatów Sierpniowych ..klakierzy !

Reklama

Reklama

Re: Polska gospodarka jest na równi pochyłej!

Napisał(a): gość -

To prawda.Ci przy korycie udają ,że wszystko jest wspaniale i udają,że nie widzą biedy tych na dole.Swoimi nieudolnymi decyzjami niszczą klasę średnią.Tradycyjnie zasłaniają się nie realizowanymi obietnicami.U nas nie ekonomiści ,a bardzo przeciętni politycy chcą kierować gospodarką i doprowadzą ją do równi pochyłej.I znowu skutki poniosą Ci co ich wybrali.

Reklama

Re: Polska gospodarka jest na równi pochyłej!

Napisał(a): gość -

Z tej pochylosci powinien byc zepchniety donek klamca i vicek picer.a za numi reszta zlodziei i mordercow z powskiej mafii.PO = PARTIA OSZUSTOW.Tylko stryczek nas wyzwoli z pod okupacji mafijnej po. Powywieszac ich na czym tylko sie da.Latarnie , drzewa poki ich nie sprzedali najezdzcy i okupanci Polski.

Re: Polska gospodarka jest na równi pochyłej!

Napisał(a): gość -

Jak w 2005 r wyjechalem za granice to bylo ciezko, z pensji ktora zarabialem 1200 zl na nic mi niewystarczalo a bylem kawalerem mieszkajacym u rodzicow. Teraz jak przyjezdzam do rodzinnego domu na wakacje to ceny w sklepach sa o polowe wyzsze a pensje stoja w miejscu. Jak tu zyc to niemam pojecia, mialem wracac z obczyzny ale do czego, rodzicow zabiore ze soba. W Anglii gdzie teraz mieszkam za podstawowa pensje jestem w stanie utrzymac cala rodzine nawet z rodzicami a tu tez jest recesja. Niewyobrazam sobie, zeby w Polsce mialo byc jeszcze gorzej, to usmierci normalnych ludzi.

Re: Polska gospodarka jest na równi pochyłej!

Napisał(a): gość -

tusk BAWI SIĘ W ZBAWCĘ raz zabiera 6mcy macierzyńskiego, a później jak już wszyscy się przyzwyczają i zapomną o tym to oraz trzeba poprawić sondaże to "szlachetnie" chce "zwiększyć" macierzyńskie o 6mcy, które wcześniej zabrał, wierzycie jeszcze temu DWULICOWEMU RUDEMU LISOWI??? pamiętacie ACTA podpisaną przez tuska, albo emerytury do 67r.życia??? wymieniać dalej? podniesiony VAT, podniesione ceny dla dziecięcych ubranek z 8% na 23%, zlikwidowane stocznie (Niemcy dopłacają i maja się dobrze - u nas straciło pracę ok 80-100tys ludzi z firm współpracujących ze stoczniami, afery, afery,... - sporo tego
« Wróć do tematów
Do góry strony: Polska gospodarka jest na równi pochyłej!