Polska gospodarka synonimem sukcesu? (118)

Polska gospodarka synonimem sukcesu?

Temat dotyczy artykułu: Polska gospodarka synonimem sukcesu?

Premier Donald Tusk, przedstawiając w Sejmie informację o sytuacji finansów państwa, powiedział, że polska gospodarka stała się synonimem powodzenia i sukcesu. Dodał, że ten wizerunek zbudowany został wysiłkiem milionów Polaków.

Komentarze (118)

Dodaj komentarz

Cuda cuda ogłaszają

Napisał(a): ~feld -

Miała być Irlandia.Biliśmy zieloną wyspą.A okazuje się że jesteśmy gównianym krajem.
Odpowiedzi (1)

Wyspa

Napisał(a): ~czerwony -

Rok temu Tusk pokazywał mapę europy z zielonymi wyspami Poską i Grecją. W Grecji już jest mniej zielono czas na Polskę.
Odpowiedź (0)

TUSK KLAMIE

Napisał(a): ~DZIUNIA -

PANIE TUSK! DOŚĆ TYCH KŁAMSTW!
Odpowiedź (0)

Panie Tusk. Proszę nie kłamać.

Napisał(a): ~romek ~~ -

Bo tę dobrą sytuację naszego kraju zobaczymy już niedługo, w jesieni, jak ludzie wyjdą na ulicę. Dokąd nas będzie rząd okłamywał jak jest naprawdę? Wiemy, że bardzo żle.
Odpowiedzi (1)

TOWARZYSZU TUSK - JEZELI POLSKA

Napisał(a): ~REAL -

GOSPODARKA JEST TAKA PREZNA , TO DLACZEGO MAMY 800 miliardow zl dlugu , Przeciez polski przemysl szlag trafil , zyjemy dzieki EURO ktore wydaja w Polsce emigranci zarobkowi .Dziura budzetowa POWIEKSZA sie jak WATROBA kwasniewskiego . Za kilka lat Polska bedzie TOTALNYM bankrutem dzieki PO (aws i uw) ,SLD i PSL . ILE jeszcze POzyczycie wirtualnych pieniedzy z banku swiatowego ???? GIEREK pozyczal ale REALNE pieniadze , splacal odsetki i budowal POLSKE . WY Polske okradacie od 20 lat .
Odpowiedzi (2)
Odpowiedź (0)

Władimir

Napisał(a): ~Aga -

tak mu kazał mówić, albi źle przetłumaczył
Odpowiedź (0)

sukces gospodarczy Polski

Napisał(a): ~logika -

Ja juz nic z tego nie rozumiem. Czasem słyszymy, że grozi nam druga Grecja. W sklepach widzimy coraz wyższe ceny. Ludziom zyje się coraz trudniej i drożej, a tu nagle informacja, że jest sukces gospodarczy. Nic z tego nie rozumiem.
Odpowiedzi (1)
Odpowiedź (0)

Znowu się chwali,podwyżkami vat u.

Napisał(a): ~jurand -

Mamy już prawie Irlandie,tylko że w cenach na rynku a nie w wynagrodzeniach.O jakich bzdurach on opowiada ,czy wie chociaż ile przeciętny Polak zarabia,,o ile ma prace.Polacy uciekają za granice by zarobic na godne życie a on opowiada bzdury o gospodarce,,jakiej PYTAM SIĘ.??,rozsprzedanych stoczniach,kopalniach,fabrykach i wielu innych zakładach.To ma być gospodarka że Polacy muszą pracować na jakieś części etatu by godnie żyć,nie wspominając o emerytach i rencistach.Posłowie,prezesi spółek S.P.wojewodowie,itp zarabiają kilkadziesiąt tys.złotych a ludziom każe sie pracować ciężko za 800 zł.Posłowie powinni tam siedzieć społecznie, to prawdopodobnie nie mielibyśmy kogo wybierać do władz, bo nie było by chętnych.
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz