Odpowiadasz na:
Polska i świat w grzechu seksualnym

~google
Temat dodał(a):
~google -
Kwitnie zaburzenie seksualne, zwane oglądactwem (którego oznaczenie fachowe to F.65), którego w dodatku bardzo wielu mężczyzn broni jak lwy- tak jakby chodziło o obronę wartości; czegoś dobrego. Czymś normalnym jest seks przedmałżeński i mieszkanie ze sobą przed ślubem. Popularne są przelotne, kilkumiesięczne związki bez zobowiązań (bo zobowiązaniem jest narzeczeństwo i przysięga małżeńska) Ludzie masowo uprawiają seks bez zobowiązań, używają wulgarnych słów na określenie aktu seksualnego, narządów płciowych, kobiet. Przechodząc ulicą w stroju, który nie jest wyzywający, ale idąc samotnie, można zostać zwyzywanym od ku..... jeśli wygląda się zbyt dobrze. Samotne podróżowanie kończy się szykanami, do których się nikt nie przyznaje. Bo jak to, sama? Po co? Przygód szuka- to jasne dla wielu. Szanuje się gejów, ale nie kobiety. Kluby gogo w każdym mieście, burdele, a w gębach ludzi perwersyjne języki. Na komputerach porno. Czemu tak jest? Czemu nie można żyć spokojnie w samotności? Gdzieś jedziesz - UWAŻAJ, ta ciągła potrzeba czujności. Ale jednocześnie ludzie są tolerancyjni że hoho, jśsli chodzi o seksulaność i "pozbawieni pruderii" i uważają to nawet za wartość. Nie rozumiejąc przy tym, że kobietę należy szanować. I nie rozumieją tego zarówno "bezpruderyjni", jak i wierzący. I jedni i drudzy uważają często, że kobieta jest czymś nieczystym, wiecznie poszukującym łupu, pełznącym i prostytuującym się wszędzie, gdzie tylko może. Tak jakby nie miała prawa do oddzielnego, niezależnego bytu i godności osobistej. Ludzie narzucają jej swój chory sposób widzenia rzeczywistości w pełnych złośliwości, pokątnych uwagach, których oficjalnie nie ma, bo nie mają wystarczająco odwagi najczęściej, by za swoje słowa płacić. Pamiętam ten wyraz potępienia na twarzy sprzedawcy w kiosku niedaleko plaży. Chciałam tam coś sobie kupić, a on mierzył mnie wzrokiem pełnym pogardy. Co sobie myślał, wolę nie wiedzieć, ale mogę się domyślić. Mierzył mnie swoją miarką. To akurat było bardzo subtelne. A uciec od tego teoretycznie byłoby można, znajdując męża. Który myśli w ten sam sposób, co sprzedawca w kiosku (najbardziej prawdopodobna opcja). I tak zamyka się błędne koło. Nie mówię o wszystkich. Ale o wielu. Aha i w dodatku sprawy nie ma.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Polska i świat w grzechu seksualnym

Napisał(a): ~gość -

Wielu ludzi powinno wstydzić się tego, jak postrzega kobiety.

Re: Polska i świat w grzechu seksualnym

Napisał(a): ~gość -

Ktoś, kto reaguje jak osoby przeze mnie opisane, nie może być dobry
jak mówi Pismo, dla czystego wszystko jest czyste

Reklama

Re: Polska i świat w grzechu seksualnym

Napisał(a): ~gość -

Ah, biedni obłudnicy "atakowani" przeze mnie, nie w belkami w oczach, ale z całym lasem...

Reklama