Odpowiadasz na:
Półtora godziny stania, żeby wejść do sklepu…

~gosc
Temat dodał(a):
~gosc -
Bez narzekania, fochów, bez wpychania się, zajmowania miejsca „dla innych”. Pokornie, spokojnie, refleksyjnie. Coś się w nas zmieniło. W nas, którzy jeszcze do niedawna byliśmy panami tego świata. Wydawało się nam, że możemy wszystko, że jesteśmy królami życia. Czytaliśmy mądre książki, w których ludzie sukcesu mówili nam - jesteś ofiarą, bo sam się nią stajesz - świat należy do Ciebie! Czyniliśmy go sobie poddanym, każdego dnia przekraczając granice. Pokochaliśmy życie w ciągłym pędzie, zachłysnęliśmy się możliwościami. Tak to my - pokolenie, dla którego nie było rzeczy niemożliwych. Dla nas nie było za chwilę! Wszystko musiało być już, teraz, tu. Nie na sto, na dwieście, 500 procent! Mocniej, dosadniej, smaczniej, modniej! Jeśli nie z wypłaty, to na szybki kredyt, jeśli nie na kartę, to z extra rat 0%. To był świat dobrobytu, konsumpcji, życia na pokaz! Kto mocniej, kto lepiej, kto głośniej. Cierpliwość stała się zagubioną cnotą, cisza - nieobecnym bytem. Ogłuszał nas hałas, szum informacji zalewał naszą głowę, wszystko wiedzieliśmy lepiej - my królowie życie, my nieśmiertelni, niepokonani… My, którzy stoimy teraz w długiej kolejce, by zrobić zakupy dla całej rodziny. Przestraszeni, z podkulonymi ogonami, z ciężarem niepewności, z wątpliwością przyszłości. My zagubieni, bezradni, tak potwornie bezbronni. Materialne bóstwa, którym składaliśmy hołd spłonęły na stosie, nasz fundament rozsypał się jak domek z kart. My pokolenie TU i TERAZ odrabiamy właśnie jedną z ważniejszych lekcji naszego życia. Uczymy się tak zapomnianego słowa, frezesu, który był dla nas passé, z którego się śmialiśmy, gardziliśmy, wzbranialiśmy się przed nim, stawiając go na półce z etykietą „słabość”. My pokolenie zwycięzców uczymy się właśnie POKORY. Nikt z nas się na te zajęcia nie pisał; siedząc w ostatniej ławce, czując smak strachu, próbujemy zrozumieć teorię, którą właśnie się nam wykłada. I wiecie co? Jeśli tego nie popsujemy - zwyciężymy. Wyjdziemy z tej historii mocniejsi. Budowanie nowego fundamentu potrwa lata, ale mocno w to wierzę.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Półtora godziny stania, żeby wejść do sklepu…

Napisał(a): leolada2 -

New hot project galleries, daily updates

Re: Półtora godziny stania, żeby wejść do sklepu…

Napisał(a): hattiebc3 -

Enjoy our scandal amateur galleries that looks incredibly dirty

Reklama

Re: Półtora godziny stania, żeby wejść do sklepu…

Napisał(a): paulwx1 -

Hot new pictures each day

Re: Półtora godziny stania, żeby wejść do sklepu…

Napisał(a): hughtn2 -

College Girls Porn Pics

Reklama