19
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń132
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +0
19 ppt ?

pomidory na rozne sposoby... (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: pomidory na rozne sposoby...

Napisał(a): Gość -

Tym przypomnialas mi moje dziecinstwo...dziadek zrywal malinowki-to taka dobra odmiana pomidora -na dzialce i rano przed sniadaniem to robil,by wnuki mialy swiezutkie i pachnace rano...Moja Babunia robila wlasnie z cebulka i smietana-pachnialy krzakiem i wiatrem:)
Och,jakie byly pyszne...
Dziekuje tez za przepis na faszerowane...zrobie na pewno!

Pomidory uwielbiam pod kazda postacia:) Bardzo lubie je z duza iloscia swiezej koniecznie bazylii i serem mozarella do tego pieprz cytrynowy i nic tylko zajadac.Swietnie smakuja faszerowane pomidory miesem mielonym zapieczone mniam :)
Uwielbiam wszelkiego rodzaju salatki z pomidorkami koktajlowymi i np serem feta do tego swieza salata , ogorek , seler naciowy , papryka , zreszta mozna dodac to na co ma sie tylko ochote :) Takie salatki sa smaczne i najwazniejsze - maja malo kalorii:)))

Ktoś wspomniał o zapachu pomidorów z krzaczka - to moje dzieciństwo. Przez wiele lat moi najbliżsi mieli szklarnie i tunele z pomidorami - zapach bezcenny, smak - nie można go nie pamiętać. A teraz mamy pomidory w skrzynkach na balkonie - taki mały sentymentalizm. A wracając do tematu, prosta sałatka - pomidory, ser feta, sałata lodowa, ogórki, oliwa i bazylia. I sok z pomidorów - świeży, zrobiony w domu przy pomocy blendera. Pozdrawiam. Pomidor. :)

Ja bardzo lubię pomidory, zwłaszcza te prosto z ogródka i najczęściej kroję pomidory i cebulę w plastry, do tego sól, pieprz i bazylia. Taką sałatką zajadam się kiedy tylko mam swoje pomidory i jest to dodatek do śniadania i do obiadu.
« Wróć do tematów
Do góry strony: pomidory na rozne sposoby...