137
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi47
  • Ocen na +0
137 ppt ?

Pomóżcie, chcę być chuda na wiosnę! (48)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Pomóżcie, chcę być chuda na wiosnę!

Napisał(a): -

Drogie Panie! Idzie wiosna, chociaż za oknem jej jeszcze nie widać. Zima była długa i bardzo zimna, więc przybyło mnie tu i ówdzie;) Tłuste i słodkie potrawy zrobiły swoje, a teraz cóż... Jest mnie zdecydowanie za dużo. W tym roku mają być znów modne spodnie rurki, na dodatek kolorowe i wzorzyste bluzki. A jak wiadomo, tego typu ubrania najlepiej wyglądają na szczupłych dziewczynach. Nie chcę wyglądać jak wielka kanapa ;) Jakie macie sposoby na szybkie schudnięcie? Głodówki, diety cud? Wszystkie propozycje mile widziane! Byleby sprawdzone! :)
INTERIA.PL

Re: Pomóżcie, chcę być chuda na wiosnę!

Napisał(a): gość -

Bez ćwiczeń na pewno nie schudniesz. Nie ma diet cud ani magicznych pastylek. Trzeba się wziąć za siebie i ciężko pracować. Zapisz się na siłownię, aerobik, zacznij biegać. Tylko żadne yogi i pilatesy. Na nich na pewno nie schudniesz.

W tamtym roku zaczełem biegać, gdyż nabrałem trochę na wadze miałem 96kg. Postanowiłem biegać. Zaczynałem powoli, napierw spacery, a później wolny bieg. Przez 3 miesiące codziennych biegów na dystansie 5km spaliłem 15 kg. Później zaniechałembo moja waga utrzymywała się w normie czyli 81-82 kg. Oprócz biegów 3 posiłki wedle maksymy: Śniadanie jadłem jak król, obiad jak książę natomiast kolacja jak żebrak. Oto moje panaceum.

Śniadanie jadłem jak król, obiad jak książę natomiast kolacja jak żebrak. Oto moje panaceum.
Być może to działa przy bardzo intensywnym wysiłku. Jak ja bym tak jadła, to raczej nic by z tego chudnięcia nie było ;)

Napisał(a): angel1 -

Hej żeby mieć ładną sylwetkę trzeba pracować cały rok akurat jestem w lepszej sytuacji bo ja jestem szczupła i mogę opychać się do woli ale jest tak dużo produktów naturalnych oprócz tego koniecznie musisz ćwiczyć systematycznie i ograniczać posiłki licząc kalorie wierze że ci się uda a poza tym nie każda kobieta musi być szczupła za wszelką cenę jeść garściami dziwne suplementy diety i gonić modę najważniejsze to znaleźć sobie styl w którym będziesz czuła się dobrze i a przy okazji wyglądać szczuplej trzymaj się cieplutko i więcej wiary w siebie

nie zgadzam sie z komentarzami typu CWICZAC JOGE NIE SCHUDNIESZ, a wrecz mnie te komentarze smiesza. Choc moge powiedziec rowniez tak - cwiczac kardio , pilates, aerobik, itp nie schudniesz !
same cwiczenia nie pomoga, jesli nie zmienisz swoich przyzwyczajen dietetycznych.
Ja CWICZE JOGE jakis rok i zaczelam zdrowiej sie odzywiac- 5 malych posilkow dziennie, 2 litry wody niegazowanej, ze slodyczy wybieram tylko chalwe i gorzka czekolade, sporadycznie. Zmienilam swoj styl zycia i schudlam 11 kg i czuje sie teraz wspaniale

a ja powiem więcej...joga może i rzeźbi to i owo ale jest nudna jak cholera!Polecam bardziej aktywne formy rzeźbienia i chudniecia...ja biegam od października nie zmieniajac diety od lat...a właściwie jem teraz więcej i kaloryczniej niż wczesniej...i co sie dzieje...jestem chuda jak patyk...a mam po czterdziestce gdzie moje koleżanki niezłe beczki...po prostu sie ruszaj...nie siedź przed telewizorem patrząc na nudne seriale tylko wychodź z domu...patrz z usmiechem na jutro i poszukaj sobie nowego faceta a ręczę ze schudniesz na maks...;)alina

Napisał(a): anna009 -

W moim przypadku sprawdza się to, co u wszystkich, czyli po prostu jem dania, które bogate są w warzywa, dużo owoców, gotuję np na parze lub w piekę je w piekarniku, jem często w małych porcjach, wypijam też http://www.ap(...)0g.html, żeby efektywniej tracić kilogramy i zmniejszyć przyswajanie węglowodanów, a do tego oczywiście sport. Najlepiej wybrać po prostu to, co się lubi, bo chcąc czy nie chcąc każdy ruch prowadzi do pozbywania się kalorii. Ja akurat uwielbiam rower i pływanie, dlatego łatwiej mi jest z przyjemnością wprowadzić ich regularne uprawianie do codziennych zajęć :) Wystarczy po prostu chcieć! :)

Karenann Drogie Panie! Idzie wiosna, chociaż za oknem jej jeszcze nie widać. Zima była długa i bardzo zimna, więc przybyło mnie tu i ówdzie;) Tłuste i słodkie potrawy zrobiły swoje, a teraz cóż... Jest mnie zdecydowanie za dużo. W tym roku mają być znów modne spodnie rurki, na dodatek kolorowe i wzorzyste bluzki. A jak wiadomo, tego typu ubrania najlepiej wyglądają na szczupłych dziewczynach. Nie chcę wyglądać jak wielka kanapa ;) Jakie macie sposoby na szybkie schudnięcie? Głodówki, diety cud? Wszystkie propozycje mile wi
dziane! Byleby sprawdzone! :)
Najlepsza dieta i b. skuteczna to mniej żryć - przepraszam, że tak ostro pisze ale u mnie na lodówce są 2 uwagi :
1.) Godz.16-ta nie żryj !
2_) Zocha dziś piątek nie żryj ! poszczę.

polecam naturalne suplementy-przyspieszaja metabolizm,lekko zmniejszaja laknienie i spalaja tluszcz.Oczywiscie oprocz tego nalezy odpowiednio sie odzywiac i byc w ruchu na ile tylko pozwala nam czas.To rewelacja.Sa tanie.moj e-mail:chrisfx@o2.pl
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Chuda za wszelka cene propozycje
  • chce być szczupła
Do góry strony: Pomóżcie, chcę być chuda na wiosnę!