Pomysł na Mazury: Ełk i okolice (8)

Temat dotyczy artykułu: Pomysł na Mazury: Ełk i okolice

Żubry, Puszcza Borecka, liczne lasy wzdłuż rzecznych szlaków i dość duże jeziora z niezliczoną ilością malowniczych zatoczek oraz odludnych zakątków. Tak w skrócie można opisać wodny szlak ciągnący się na północ od Ełku.

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Napisał(a): zibi -

jak w piosence'"moje male miasteczko,to nie jest San Francesco,wszedzie dojde piechota,wszedzie tutaj mi blisko...."
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Rafti -

Ełk i okolice - idealne miejsca na letni urlop: Chociaż generalnie preferuję góry lubię czasem i tam wpaść:) Za każdym razem szukam noclegu z pomocą Internetu, szybko znajdę odpowiadające mi miejsce:) A Ełk to podobno najpiękniejsze miasto na całych Mazurach;)
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Jolcia:) -

Prawie co roku z Zagłębia wyjeżdżam na Mazury do Ełku, najpiękniejsze miasto Mazur -tam zawsze odpoczywam na łonie przyrody--cisza spokój , a jak chcę się zabawić- knajpki , puby dookoła jeziora , coś pięknego sam urok , pieczenie świniaka heheh -pyszotka, a na dodatek zawsze w lato maja najwspanialsze rozrywki , koncerty zespołów-sama śmietanka:), balony , ognie ..nie nie znam drugiego takiego miasta na Mazurach , i chciałam pozdrowić włodarza miasta że tak umie wszystko dograć że aż miło się tam wraca..pozdrawiam Ełk cały z Zagłębia:)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Kristoff N. -

Moje miasto Ełk ,krótko się pisze ale długo pamięta.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz