68
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń360
  • Odpowiedzi64
  • Ocen na +0
68 ppt ?

Pomysł na prezent dla kobiety (65)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Pomysł na prezent dla kobiety

Napisał(a): Gość -

Zbliżają sie urodziny mojej koleżanki i robi mini imprezę. Tylko kurcze... nie mam żadnego pomysłu na prezent dla kobiety ;/ Nie wiem co jej się może spodobać... Nie wiem co mogłoby być na prezent dla kobiety oryginalnego. Macie jakieś pomysły? Może płeć piękna mi pomoże doradzić, co lubicie dostawać na prezent!
INTERIA.PL

Reklama

Re: Pomysł na prezent dla kobiety

Napisał(a): Gość -

annawanna
panmalodobry Zdjęcie
Dobry pomysł na prezent dla kobiety to kolczyki, ale musisz zobaczyć czy ma przekłute uszy. na prezent może być też fajny zestaw kosmetyków.
Fajny prezent dla kobiety to książka - kup jakiś bestseller, na pewno się ucieszy.

Napisał(a): ~małaMi -

pticakurica
annawanna
panmalodobry Zdjęcie
Dobry pomysł na prezent dla kobiety to kolczyki, ale musisz zobaczyć czy ma przekłute uszy. na prezent może być też fajny zestaw kosmetyków.
Fajny prezent dla kobiety to książka - kup jakiś bestseller, na pewno się ucieszy.
Kup jej ramkę! Albo jakieś fajne kapcie :) to będzie dobry i udany prezent dla kobiety, a zarazem oryyginalny - będzie pamiętała, że to od Ciebie! :)

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~darka580 -

Może zajrzyj do sklepu galerialimonka pl mają tak szeroki i różnorodny asortyment, że na pewno znajdzie się coś godnego podarowania. Koleżance kupowałam u nich śliczne białe filiżanki do kawy, a że to uniwersalny kolor więc będzie pasowała do wszystkiego. Mogę Ci podpowiedzieć, że mają ciekawe i pomysłowe puzderka na różna biżuterie to również może być wspaniały prezentem.

Napisał(a): ~Melnen333 -

Przecież taki prezent to bulka z masłem do kupienia. Ja zwykle na takie okazje staram się kupić coś do garderoby i stawiam na zegarek damski. Oczywiście można kupić go tylko raz, ale zdecydowanie warto - upodobałem sobie nawet jednen, który chcę sprezentowac sowjej mamie z okazji świąt bożego narodzenia w tym roku - http://seconds.pl/#
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pomysł na prezent dla kobiety