68
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń360
  • Odpowiedzi64
  • Ocen na +0
68 ppt ?

Pomysł na prezent dla kobiety (65)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Pomysł na prezent dla kobiety

Napisał(a): ~NikitaTomasz -

Jeżeli chodzi o prezent z okazji imprezy to coś niedrogiego, zazwyczaj dobrze sprawdza się alkohol, no bo co innego? Ale jeżeli ktoś szuka prezentu na urodziny czy z jakiejś innej ważnej okazji, to polecam zegarki szwajcarskie.
Załączniki:

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~uchas -

[b]A czy wiesz, czym interesuje się Twoja koleżanka? U mnie zawsze sprawdzają się książki, bardzo lubię je dostawać. No i każdy wie, że uwielbiam motocykle i czasami kupują mi coś związanego z tym hobby. Może ona też ma coś, czym się tak interesuje?

Reklama

Napisał(a): ~godula -

Może karaoke? Dziewczyny lubią śpiewać przecież! Tak mi się wydaje,
- konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudelkach/1174-karaoke-radio-eska-2013-pc-5907577277277.karaoke! nawet nie zdajecie sobie sprawy jaka to frajda jest! Fajnie się
człowiek bawi śpiewając i wygłupiając się.

Napisał(a): ~marcinelek -

A może zegarek? Kobiety zarówno jak mężczyźni je lubią doskonale o tym wiem, bo sam mojej kobiecie często robie takie prezenty i jest bardzo zadowolona. Zamawiam ze sklepu e-zegarek.pl ze wzgledu na czeste promocje nawet na 20% ostatnio było na Emporio Armani, a ta marka jest bardzo polecana przez wiele osób.

Napisał(a): ~Edytalu -

Zegarki Emporio Armani albo Anne Klein - bardzo ładne eleganckie i tanie :) dla kobiety świetny prezent. Sa bardzo ładne w sklepie e-zegarek.pl , ja od swojego męża mam jeden taki zegarek Emporio Armani, swoją drogą świetna marka zegarków.

Napisał(a): Gość -

Moim zdaniem i tak dla kobiety łatwiej jest kupić jakiś prezent niż dla mężczyzny... Ja swoim koleżankom zwykle robię kosze prezentowe z jakimś jedzeniem, np. z własnymi przetworami, wypiekami itp. Ewentualnie właśnie książki, kolekcje filmów (albo seriali, jak wiem, że ogląda). Ewentualnie jakiś kosmetyk, coś do domu albo jakiś dodatek do ubrań, ale to wszystko zależy co lubi ta druga osoba i jak dobrze ją znam, żeby wiedzieć co właściwego jej kupić :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pomysł na prezent dla kobiety