60
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń171
  • Odpowiedzi58
  • Ocen na +0
60 ppt ?

Pomysł na prezent (59)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Pomysł na prezent

Napisał(a): ~gz2019 -

Hej hej :D
Zastanawiam się nad prezentem dla bliskiej osoby. Tak, na święta (trzeba planować już teraz, nie dziękujcie :p ). Standardowo będzie to książka - pytanie tylko: jaka? Ostatnio ktoś polecił mi tą spod linku, jako napisaną prostym językiem i skuteczną :)

http://sukces(...)pl/jak/

Czy ktoś z Was miał styczność? Polecacie? Nie polecacie?
INTERIA.PL

Re: Pomysł na prezent

Napisał(a): ~dobre -

~gość Ja na prezent dostałem książkę telefoniczną, ile się naczytałem...i jeszcze naczytam, dopiero jestem w połowie.
Polecam, świetna lektura jak i idealne kompendium wiedzy.
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) dobre!!!

Reklama

Napisał(a): ~Monika -

Ja bym nie chciała dostać książki. O wiele bardziej wolę biżuterię :) Całe szczęście mój narzeczony pyta mnie co bym chciała dostać i już podsunęłam mu link do srebrnego naszyjnika Ti Sento z turkusowy kamieniem ze strony www.labizu.pl/ :) On też mi mówi co by chciał, bo jak kiedyś nie pytaliśmy o to to prezenty były bardzo nietrafione.

Reklama

Reklama

Napisał(a): arletaK85 -

~Monika Ja bym nie chciała dostać voucher. O wiele bardziej wolę przeżycia :) Całe szczęście mój narzeczony pyta mnie co bym chciała dostać i już podsunęłam mu link do mojego wymarzonego prezentu www.goldengift.pl :) On też mi mówi co by chciał, bo jak kiedyś nie pytaliśmy o to to prezenty były bardzo nietrafione.
prawda, lepiej "podsunąć" pomysł, niż później być rozczarowanym :)

Napisał(a): ~Alkanatalka -

~Ania Mój chłopak na maksa dba o włosy i zarost dlatego na święta dostanie ode mnie kosmetyki do brody marki Masveri. Bardzo elegancko wyglądają i czytałam, że są bardzo dobrej jakości.
Ja kupiłam mojemu facetowi zestaw Masveri na Mikołaja i jest naprawdę mega zadowolony.

Napisał(a): ~Drow -

~Gregory Czy ktoś dawał na prezent alkomat? Czym się kierować przy wyborze? I czy budżet ok. 400zł ma sens?
Ja dostałem rok temu taki prezent, muszę przyznać że udany. Sam bym sobie pewnie w życiu nie kupił, a tak mam i korzystam. I często się przydaje, zwłaszcza jak mam imprezy i zjazdy w firmie. Jak będziesz kupować to zwróć uwagę na sensor. Ja dostałem Alkohita z takim lepszym czujnikiem i muszę przyznać że spisuje się nieźle.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pomysł na prezent