Odpowiadasz na:
Pomysł na prezent

~gz2019
Temat dodał(a):
~gz2019 -
Hej hej :D Zastanawiam się nad prezentem dla bliskiej osoby. Tak, na święta (trzeba planować już teraz, nie dziękujcie :p ). Standardowo będzie to książka - pytanie tylko: jaka? Ostatnio ktoś polecił mi tą spod linku, jako napisaną prostym językiem i skuteczną :) http://sukces.pl/jak/ Czy ktoś z Was miał styczność? Polecacie? Nie polecacie?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Pomysł na prezent

Napisał(a): ~Justyna -

Ciekawym prezentem może być las w słoiku ;) Sprezentowałam taki las z poczty kwiatowej mojej siostrze i bardzo jej się spodobał. Dokupiłam jeszcze do tego jej ulubione czekoladki i winko ;)

Reklama

Napisał(a): ~Izabela -

Świetny prezent to smartwatch a jak kogoś nie stać to smartband- bardzo wygodny i ma sportowe funkcje, ja mam taki od Garetta można go kupić za ok 100 zł

Napisał(a): ~Kasia -

Fajny prezent dla każdego w każdym wieku, PIŻAMKA :D polecam firmę vianetta.pl

Reklama