145
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń12 tys.
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +14
145 ppt ?

Pomysł na urozmaicenie kurczaka (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Pomysł na urozmaicenie kurczaka

Napisał(a): 95maagdaa -

Hej, szukam ciekawych przepisów na kurczaka. Taki klasyczny z przyprawa do kurczaka po prostu już mi się znudził. Koleżanka podpowiedziała mi pomysł na kurczaka teriyaki albo z mlekiem kokosowym. Podzielcie się swoimi pomysłami, przepisami :)
INTERIA.PL

Re: Pomysł na urozmaicenie kurczaka

Napisał(a): Gość -

Z mlekiem kokosowymi i cary z puszki i warzywami chińskimi - to był kiedyś mój najulubienszy. Fajny też jest w całości....na blachę wysypujesz sól, kładziesz kurczaka w całości i pieczesz....bez przypraw. Sól będzie parowac i wychodzi prosty w smaku ale smaczny z chrupiącą skórką.

Reklama

Kajetana Z mlekiem kokosowymi i cary z puszki i warzywami chińskimi - to był kiedyś mój najulubienszy. Fajny też jest w całości....na blachę wysypujesz sól, kładziesz kurczaka w całości i pieczesz....bez przypraw. Sól będzie parowac i wychodzi prosty w smaku ale smaczny z chrupiącą skórką.

W jaki sposób przekonujesz kurczaka aby spokojnie leżał w całości?

zbigniew1933
Kajetana Z mlekiem kokosowymi i cary z puszki i warzywami chińskimi - to był kiedyś mój najulubienszy. Fajny też jest w całości....na blachę wysypujesz sól, kładziesz kurczaka w całości i pieczesz....bez przypraw. Sól będzie parowac i wychodzi prosty w smaku ale smaczny z chrupiącą skórką.

tłukę go młotkiem!

Reklama

Kajetana
zbigniew1933

tłukę go młotkiem!
Sadystka

zbigniew1933
Kajetana
zbigniew1933

tłukę go młotkiem!
Sadystka
:D

Reklama

Napisał(a): ~kasia -

Większość wie, ja zresztą już też dzięki konsultantowi w pewnym centrym zdrowia, że ponad 60% to styl życia, powoduje czy mamy nadwagę albo czy mamy problemy ze zdrowiem. Teraz tego problemu nie mam co jeść i jaki zredukować wagę.Poprostu jem to co lubię, aczkolwiek zmieniłam nawyki żywieniowe.12 kg zrzuciłam w prawie 4 miesiące.Udało mi się :) dzięki programowi(idealnafigura.com/gberes) i dzięki któremu od ponad 2 lat utrzymuję swoją wagę a jem to co lubię.Super

Napisał(a): gość -

Pomysł na dobry zarobek - będzie kasa na wykwintnie przyrządzone kurczaki. :-D

Trzeba tak:
Jak autorka tematu (kliknij w jej avatar i sprawdź tematy i odp.) trzeba zgłosić się na BOTa, czyli płatnego pracownika Interii o statusie ukrytego moderatora dyskusji internetowych.
Tutaj oferty -http://praca.(...),722236

Trochę cwaniactwa a zawsze znajdą się głupki do lansowania.
Darmowi niewolnicy będą się prześciga w klikaniu a statystyki otwarć, czyli kaska płynie nieprzerwanym strumieniem. :-D

Snowden

po co urozmaicać coś, co się zawsze sprawdza ;) U nas tradycyjnie złoty kurczak knorra i cała rodzina zadowolona. Obojętnie czy piekę całego kurczaka czy np. tylko udka albo piersi. Tak przyprawione danie lubi każdy.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pomysł na urozmaicenie kurczaka