16
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń169
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +0
16 ppt ?

Pomysły na wieczór panieński - pomocy! (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Pomysły na wieczór panieński - pomocy!

Napisał(a): ~numerouno -

Moja najlepsza przyjaciółka z którą znamy się od czasów liceum będzie mieć w tym roku ślub. Powiedziała mi, że żadne pomysły na wieczór panieński nie przychodzą jej do głowy, więc chyba po prostu spędzimy ten wieczór jedząc pizzę i oglądając filmy. Nie chcę na to pozwolić, przecież takie wydarzenie ma się tylko raz w życiu i chciałabym się, żeby się wyszalała! Czy możecie nam podsunąć pomysły na wieczór panieński albo napisać jak to wyglądało u was? Ona nie pije alkoholu i raczej jest zbyt wstydliwa żeby zgodzić się na wizytę w klubie z tańczącymi facetami/striptizerami ale mam nadzieję, że to nie będzie przeszkodą w dobrej zabawie.
INTERIA.PL

Re: Pomysły na wieczór panieński - pomocy!

Napisał(a): ~tomislava -

A może lepiej uszanować jej pomysł..? Może ona naprawdę będzie czuć się lepiej zostając w domu jedząc tę pizzę i ogladając filmy? Nie kazdy musi być na tyle rozrywkowy żeby szaleć do upadłego z okazji wieczoru panieńskiego... No chyba że martwisz się o nią że ona wstrzymuje sie przed zabawami z jakiegoś powodu ale to inny temat.. Ja czasem widuję młode dziewczyny które chyba wracają lub ida na wieczór panieński czasem są poprzebierane, krzyczą i są nietrzeźwe... Kulturalna zabawa może jednak nie jest wtedy takim złym pomysłem

Napisał(a): ~ewcia -

Pomysłów na wieczór panieński w dzisiejszych czasach jest naprawdę mnóstwo! Wszystko zależy w jak dużym mieście mieszkacie. W moim regionie jest taki zwyczaj, że do świadkowej należy zorganizowanie wieczoru panieńskiego i jest to niespodzianka dla przyszłej panny młodej. Może spróbuj zrobić jej taką niespodziankę, ale oczywiście uwzględniając jej potrzeby. W pierwszej kolejności radziłabym zrobić listę osób, których nie może zabraknąć. Skoro przyjaciółka nie jest skora do zabawy to proponuję ograniczyć się do tych najbliższych przy których będzie czuła się naprawdę swobodnie :). Może wspólnie z innymi koleżankami wpadniecie na jakiś czaderski pomysł na wieczór panieński. W końcu to Wy znacie ją najlepiej. Powodzenia

Napisał(a): ~Kaskia -

Zacznij od tego, żeby się zastanowić, co przyszła młoda panna lubi i co ją cieszy. Niektóre kobiety wolą zwykła posiadówę z winkiem i dobrym jedzeniem, a inne zaś chciałyby przeżyć coś niezwykłego, wyjątkowego. Ja bym od tego zaczęła. Ostatnio organizowałam panieński, który w mojej opinii nie był "na wypasie", ale Panna Młoda była zachwycona - zrobiłam go pod nią i to jest najważniejsze!

Napisał(a): olianka -

Byłam ostatnio na wieczorze panieńskim na kajakach i było fantastycznie! Zgadzam się jednak, że taką imprezę należy dopasować do Panny Młodej, bo inaczej wszyscy mogą się bawić rewelacyjnie, a ona wcale. Na pewno odradzałabym typową imprezę w klubie, bo ani to przyjemne, ani oryginalne. No chyba, że Młoda Panna jest fanką, ale tutaj wracamy do wcześniej poruszanej kwestii, czyli, że działamy z myślą o niej. Niech to będzie jej wieczór ! A skoro nie pije alkoholu to takie kajaki lub coś równie "ekstremalnego" to super opcja!

Napisał(a): izabela333 -

A ja byłam na takim "nudnym" wieczorze panieńskim koleżanki. Spotkałyśmy się w 5 osób w jej domu i zrobiłyśmy zwykłą domówkę. Żartowałyśmy, że po ślubie będzie musiała być piękna dla męża, więc było dużo niezdrowego jedzenia i alkoholu :) Było kameralnie, ale bardzo przyjemnie. Inna koleżanka chciała wieczór panieński w postaci wyjazdu na wycieczkę i połączenia tego z wieczornym piciem w knajpie. Też było fajnie, zamiast wieczora panieńskiego był dzień panieński :) Myślę, że najlepiej pogadać jest z przyszłą panna młodą jak ona to widzi, jeśli nie ma ochoty na wychodzenie z domu to trzeba to uszanować myślę :)

Napisał(a): Massage -

Witam.Jestem przystojnym i sympatycznym facetem. Ukończyłem AWF i jestem doświadczonym Fizjoterapeutą z tytułem mgr. Proponuję masaż klasyczny i relaksujący oraz masaż bańką chińską. Posiadam własny przenośny stół. Cena to 60zł za 45min. 90zł za godzinę. Dojeżdżam do klienta nie pobieram dodatkowej opłaty lub zapraszam do siebie ;)

nowaera@icloud.com

Napisał(a): ~aniela605 -

spa to faktycznie fajny pomysł, ale myśmy koleżance zorganizowały wieczór panieński w hotelu groman w sali klubowej. Popijałyśmy sobie drinki plotkowałyśmy cały wieczór, grałyśmy w bilard i kręgle, było super.. potem zamówiłyśmy jej striptizera , kolezanka była wniebowzięta :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pomysły na wieczór panieński - pomocy!