132
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi41
  • Ocen na +0
132 ppt ?

pomysły na wieczór panieński (42)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

pomysły na wieczór panieński

Napisał(a): Gość -

Niedługo sama wychodzę za mąż i wtedy mój wieczór panieński będzie organizować moja druhna, ale teraz to ja muszę coś wymyślić dla swojej przyjaciółki. Teraz podobno głównie chodzi się do knajp, wynajmuję limuzynę i striptizera.

Myślałam jednak, że fajnie by było zrobić coś innego niż takie sztampowe picie w opór. Może macie jakiś pomysł albo byliście na świetnym wieczorze panienskim/kawalerskim?
INTERIA.PL

Re: pomysły na wieczór panieński

Napisał(a): gość -

fajny pomysł na wieczór panieński. Trochę zabawy i śmiechu. Do kilkunastu balonów powkładałyśmy z koleżankami zadania do wykonania np. zdobycie numeru jakiegoś chłopaka,poprosić osobę aby ulepiła z plasteliny prezent dla przyszłej mężatki, przewinięcie lalki, rozwiazanie krzyżówki - pytania dotyczyły znajomości partnera - np. jaki kolor lubi - rozwiazanie krzyżówki - nazwa lokalu do którego sżłyśmy sie bawić. Balony należało przebić bez użycia rąk.

Re: pomysły na wieczór panieński

Napisał(a): gość -

Moze wynajmijcie domek z basenem gdzies za granica na weekend. mozecie 1 dzien spedzic na wesolym miasteczku i przebrac w cos przyszla panne mloda. wieczorem impreza przy basenie lub na miescie. 2 dzien moze byc skok ze spadochronem lub jazda jakims mega wypasionym samochodem/ lub zrobcie cos o czym marzy gwiazda weekendu ;) Za granica latwiej sie wyluzowac
« Wróć do tematów
Do góry strony: pomysły na wieczór panieński