38
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi22
  • Ocen na +-19
38 ppt ?

Pomysły na zdrowe śniadania (23)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Pomysły na zdrowe śniadania

Napisał(a): Gość -

Wiadomo, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia, a niestety często mam lenia i zamiast czegoś zdrowego to robię na szybko tosty... Tosty jak to tosty - tłuste i raczej do zdrowych rzeczy się nie zaliczają, a że chciałabym zacząć jeść zdrowiej to chcę zacząć od śniadania. Kto zna jakiś pomysł na zdrowe i proste w przygotowaniu śniadanie? :)
INTERIA.PL

Reklama

Re: Pomysły na zdrowe śniadania

Napisał(a): gość -

mi się zazwyczaj rano nie chce nic przygotowywać, bo albo wstanę za późno albo coś, także fajną sprawiczką jest przygotowanie sobie czegoś dzień wcześniej albo ewentualnie na szybko jakaś owsianka:) ostatnio np zasmakowałam w muffinkachhttp://czosne(...)wocowe/ polecam sobie wypróbować :)

Reklama

Reklama

Re: Pomysły na zdrowe śniadania

Napisał(a): ~dominika -

~eliza To ja też mam coś dla Was http://musli4u.pl/
Sami mozecie skomponować swoje własne musli. I potem zajadac na śniadanie. I macie pewność ze wybraliście zdrowie i przyjemność smaku.
Ja tez sie z Wami zgadzam, poniewaz tutaj jeszcze dobra wiadomośc ze nie zawieraja one cukru. A to jest bardzo wazne. Wiemy że mamy zdrowe i pożywne śniadanie.

Re: Pomysły na zdrowe śniadania

Napisał(a): ~jotka -

Ja staram się codzienni pić szklankę soku 100% na śniadanie, żeby zdrowo zaczac dzień, najczęściej gości u Nas w domu ten z Tymbarku, do tego jajko, ser, wędlina, często biały ser no i do tego dużo warzyw. Zwracamy spora uwagę an to co jemy na sniadania bo to w końcu energia na cay dzień.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pomysły na zdrowe śniadania