15
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń98
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +1
15 ppt ?

Poproszę o jakiś namiar na dom opieki. (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Poproszę o jakiś namiar na dom opieki.

Napisał(a): ~jogi -

Mojego tatę leczą na Alzheimera w www.domzlotajesien.pl/zaklad-opiekunczo-leczniczy/ To jest już raczej walka z czasem, ale tata faktycznie ma się lepiej, żyje, nawiązuje kontakty. My się w rodzinie nie martwimy, bo jednak przez całą dobę ratownik i opiekunki czuwają. To była trudna decyzja, żeby tatę oddawać, ale po zdiagnozowaniu Alzheimera nie mieliśmy żadnego wyjścia. Jak człowiek nie ma kwalifikacji to nic nie pomoże. Pobyt kosztuje 2700 złotych i według mnie to stawka zdecydowanie poniżej średniej. Wiem, bo bardzo długo sprawdzałem różne ośrodki. Ten wydał mi się najlepszy, szczególnie w centralnej części kraju. W cenie jest wyżywienie, opieka fizjoterapeuty, pielęgniarki, opiekunek, akcesoria higieniczne, wszystkie atrakcje ośrodka. Dom opieki znajduje się w bardzo spokojnej okolicy, ładny teren zielony. Zajrzyj, przetestuj i daj znać.

Re: Poproszę o jakiś namiar na dom opieki.

Napisał(a): ~Magda -

Znakomitym sposobem, żeby wspomóc rehabilitacje jest odpowiednie żywienie zapewniające podaż kalorii na poziomie niezbędnym do regeneracji. W prosty sposób można to osiągnąć stosując Nutramil - łatwe do przyrządzenia i wypicia źródło makro i mikroskładników

Re: Poproszę o jakiś namiar na dom opieki.

Napisał(a): lethappiness -

Na tą chwilę, na myśl przychodzi mi to miejsce http://domsen(...)a24.pl/ Miałaś okazję już sprawdzać ofertę, czy jeszcze nie trafiłaś? Polecam z tego względu, że mają jedne z lepszych opinii i że warto zostawiać tam bliskie osoby, bo pozostają w dobrych rękach. Wiadomo, że każdy chyba szuka najbardziej odpowiedniego miejsca.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Poproszę o jakiś namiar na dom opieki.