1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń127 tys.
  • Odpowiedzi629
  • Ocen na +135
1 tys. ppt ?

Porażające wieści od Wałęsy (630)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Porażające wieści od Wałęsy

Napisał(a): uni -

Porażające wieści od Wałęsy! Były prezydent Polski poinformował za pośrednictwem mediów społeczenościowych, że zaraził się koronawirusem. Ze swoimi obserwatorami podzielił się, z jakimi dolegliwościami się zmaga i co dokładnie sprawia mu trudności. Polityk dodał również, że jest zaszczepiony trzema dawkami:

Gdzie mnie trafiono . Objawy po zainfekowaniu są po 3 dniach , prześledżmy . Czuję każdy włos na głowie , nie tak wysokie , ale tak rzadko stojące . Tu była okazja . (Wygląda na We...yscy najbliżej z mojego otoczenia zainfekowani)

KATASTROFA

Nie mogę uwierzyć . Trzy razy zaszczepiony . Pobrane trzy wymazy . Jestem zainfekowany . Ból głowy . Nie mogę rozgrzać ciała . Odczuwam odrywanie ciała od kości . Nie mogę poradzić sobie z własnym ciałem .
Co robić .... Po tej nauczce nie będę rozstawać się z maseczką .
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Porażające wieści od Wałęsy

Napisał(a): ~kkk -

Ależ oczywiście że daje, dokładnie taką jak podają producenci, szczepionka na grypę też nie daje 100%, zawsze można zachorować, od organizmu zależy jak zareaguje, zresztą o czym dyskutować, wystarczy popatrzyć na umieralność zaszczepieni/niezaszczepieni.

Napisał(a): ~ana -

Servis07 Czyli wniosek taki, że szczepionka nie daje żadnej pewności w skuteczność. Znam wielu ludzi, którzy pi zaszczepieniu mieli powikłania, a teraz po trzeciej dawce zarazili się i bardzo ciężko znoszą wirusa.
oj żebyś ty jaja nie zniósł. Typowe wnioskowanie prostaka

Napisał(a): Zdzich -

Servis07 Czyli wniosek taki, że szczepionka nie daje żadnej pewności w skuteczność. Znam wielu ludzi, którzy pi zaszczepieniu mieli powikłania, a teraz po trzeciej dawce zarazili się i bardzo ciężko znoszą wirusa.
Jednak znoszą ciężko wirusa. Gdyby byli nieszczepieni to wirus by ich zniósł.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Porażające wieści od Wałęsy