Odpowiadasz na:
Posiadanie sponsora to grzech?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Od prawie roku jestem na utrzymaniu człowieka, z którym łącza mnie jedynie stosunki fizyczne. Wiem, że nazywa się to sponsoringiem, ale ta relacja jest trochę inna. On nie ma rodziny, jest ode mnie 26 lat starszy i zaoferował mi taki układ właściwie niedosłownie. Spotkaliśmy się w barze i na początku chciałam go olać, ale dobrze nam się rozmawiało a później zaczęliśmy się spotykać na kawę raz na jakiś czas, on dawał mi drogie prezenty i przyznaję,że mnie tym rozpuścił. Później doszło do tego, że jednak się opamiętałam i wycofałam z tego układu, ale nagle on wyskoczył z taką propozycją, że oczekuje ode mnie spotkań raz w tygodniu w wiadomym celu za bardzo godziwe pieniądze. Byłam zbulwersowana i kategorycznie odmówiłam, ale później pojawiły się problemy finansowe i w przypływie desperacji zgodziłąm się...teraz mam potworne wyrzuty sumienia i boję się, że to poważny grzech. Nikt nie wie o moim podwójnym życiu. Czy powinnam to zakończyć, czy jednak nie ma w tym tyle złego. ile mi się wydaje?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Posiadanie sponsora to grzech?

Napisał(a): ~Ariasha -

Czy mogę prosić o wiadomość mailową? Chciałabym zadać Pani kilka pytań dla pracy magisterskiej na temat sponsoringu. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź :) ariramm55@gmail.com

Napisał(a): Gość -

nepokirna I znów kolejny post w którym promuje się mynago.pl. Żenujące :(
sprytnie

Reklama

Napisał(a): gość -

Widać to nie jest taki duży grzech, bo tak jak siedzę an takim jednym portalu mynago.pl, to co i rusz widzę jak dziewczyny piszą, że szukają dla siebie sponsora.

Reklama