13
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń106
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +0
13 ppt ?

Posłanka PiS. Krystyna Pawłowicz wycelowała ostrze swojej argumentacji w prezydenta. (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Posłanka PiS. Krystyna Pawłowicz wycelowała ostrze swojej argumentacji w prezydenta.

Napisał(a): rafal333 -

Posłanka PiS. Krystyna Pawłowicz wycelowała ostrze swojej argumentacji w samego prezydenta Andrzeja Dudę.Posłanka tak bardzo rozochociła się swoją bezkarnością ,że obecnie nie wystarcza jej już obrazanie innych posłów grup społecznych itp, ze obecnie zaczyna atakowac prezydenta. Co na to siwy poseł staruszek czy skarci swoją ulubienice ?
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Posłanka PiS. Krystyna Pawłowicz wycelowała ostrze swojej argumentacji w prezydenta.

Napisał(a): buc1 -

No, no, całuje po rączkach ochoczo, nie skarci dziadek.

Reklama

Re: Posłanka PiS. Krystyna Pawłowicz wycelowała ostrze swojej argumentacji w prezydenta.

Napisał(a): buc1 -

Lilith1
buc1 No, no, całuje po rączkach ochoczo, nie skarci dziadek.
Liże Jaruś łapki Krychy? Gdyby wiedział, że ona rączęt nie myje po wizycie w toalecie, tez byłby taki cmokliwy?

Bucek, do wyra! Ale już!!!
Ale fajnie napisałaś, super. Ej Lilko, Lilko.

Reklama

Napisał(a): Gość -

Rydzyk bardzo dobrze wie, ze ma większość władzy w pis. Dla smarka Andrzeja , należą sie nominacje Nobla...ogólnie smieszny pajac.

Napisał(a): Gość -

Lilith1
Liże Jaruś łapki Krychy? Gdyby wiedział, że ona rączęt nie myje po wizycie w toalecie, tez byłby taki cmokliwy?

Zrób parę pompek.

Reklama

Napisał(a): Lilith1 -

buc1
Lilith1

Ale fajnie napisałaś, super. Ej Lilko, Lilko.
Zawsze fajnie piszę, nie zauważyłeś?
O tym czasie gdy Ty skrobiesz bezeceństwa na forum, szanujący się, dbający o kondychę emeryt/rencista słodko śpi popuszczając podkołdernie :P

Lilith1 Tak Cię kręci "piękna" Krycha, że tematy na forum zakładasz? Umów się z nią, może coś zaiskrzy i w końcu będziesz miał "babę".
..Jedna mi wystarczy , a gdybym miał taką jak ta to chyba bym ja udu....., Jeżeli Tobie tak bardzo podoba się to jest ona do wzięcia.

Napisał(a): Lilith1 -

rafal333
Lilith1 Tak Cię kręci "piękna" Krycha, że tematy na forum zakładasz? Umów się z nią, może coś zaiskrzy i w końcu będziesz miał "babę".
..Jedna mi wystarczy , a gdybym miał taką jak ta to chyba bym ja udu....., Jeżeli Tobie tak bardzo podoba się to jest ona do wzięcia.
Niestety, w paniach nie gustuję, więc możesz się zakręcić koło Krychy... wykształcona i na poziomie (pionie?). Przejdź na islam jak już jedną masz...

Lilith1
rafal333
Niestety, w paniach nie gustuję, więc możesz się zakręcić koło Krychy... wykształcona i na poziomie (pionie?). Przejdź na islam jak już jedną masz...
Gdyby była wykształcona to nie zachowywała by się jak wieśniara. Ona niegodna jest mi bucików czyścić.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Posłanka PiS. Krystyna Pawłowicz wycelowała ostrze swojej argumentacji w prezydenta.