71
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń610
  • Odpowiedzi65
  • Ocen na +0
71 ppt ?

Poszukiwany zespół na wesele mazowieckie (66)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Poszukiwany zespół na wesele mazowieckie

Napisał(a): ~Aldona -

witam. mam zaplanowany ślub i wesele na wiosnę 2020 w Konstancinie. w związku z tym poszukuję ciekawego i nieszablonowego zespołu, który gra nażywo, posiada szeroki repertuar i ma ciekawe pomysły na zabawy weselne. za wszelkie podpowiedzi będę bardzo wdzięczna i z narzeczonym rozpatrzymy.
INTERIA.PL

Re: Poszukiwany zespół na wesele mazowieckie

Napisał(a): ~Maciek -

Ciekawe czy to wesele nie masz przypadkiem w Domu Sztuki czy jak tam to się nazywa. Jeśli tak, to miejsce masz przepiękne, a kuchnia jest super. co do samego tematu, to mogę Ci polecić spokojnie zespół Weekend Band. Bardzo sympatyczny, młody. ale i doświadczony już zespół z dobrym warsztatem technicznym. w każdym razie się nie nudziłem na weselu i mogłem się rozkoszować melodyjnymi wykonaniami. Myślę, że na tym zespole się nie zawiedziesz. Takie zdanie.

Reklama

Napisał(a): ~Jarek -

Ja byłem na weselu w Konstancinie właśnie i tam grał zespół weekend band. Przepiękne miejsce, smaczne jedzenie i fajnie grana muzyka sprawiły, że to było najlepsze wesele na jakim byłem! Tak od siebie tylko dodam, że zespół świetny!

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

Telefony kontaktowe do przedstawicieli zespołu muzycznego Make Me Feel:
- 696 776 100
- 609 700 123

WWW.MAKEMEFEEL.PL
WWW.INSTAGRAM.COM/ZESPOLMAKEMEFEEL
WWW.YOUTUBE.COM/ERICJEDRZEJCZAK

#zespółnawesele #wesele #muzyka #makemefeel #zespółmakemefeel #wolneterminy #mazowieckie #narzeczeni #młodzi #biesiady #oczepiny #najlepszaopcja #jedynysłusznykierunek #weddingday #weselezklasą #planujemywesele #gdzieweseleoprawa #supertańce #świetnazabawa #ktoścoś #wedding #weddingtime #zakochani #miłość #kochać #kochamcię #przygotowaniaślubne #orkiestra #kapela

Napisał(a): lethappiness -

Pary Młode dzielą się na 2 grupy: pierwszej jest to naprawdę obojętne, jaki zespół będzie na weselu - ważne, że będzie muzyka, więc takiej Parze można polecić każdy zespół. Druga grupa to taka, która ma specjalne wymagani i konkretne wymogi, jeśli chodzi o zespół i takim osobom zdecydowanie polecam zespół NotoGramy, który działa na terenie całego województwa mazowieckiego.

Napisał(a): ~Włodek -

Weekend Band! Klasowy zespół. Grają od rocka po disco polo. Repertuar więc maja bogaty. każdy tam coś dla siebie znajdzie. Bardzo fajne zabawy oczepinowe mają w swojej ofercie. Z pomysłem!!!! Ogólnie zespół z jajem:)!

Napisał(a): ~pewka -

A nie lepiej zorganizować wesele w wynajetej Sali, gdzie będziesz miała wszystko zapewnione? I jedzenie, muzykę, pokoje gościnne? To jest dużo bardziej wygodniejsze, naprawdę. Znajoma była ostatnio na weselu whttp://www.sa(...)uba.pl/ i mówiła że wrażenia niesamowite, dawno tak dobrze nie pojadła i się nie wybawiła. Pełne zaplecze i profesjonalizm jak powiedziała.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • https://forum.interia.pl/poszukiwany-zespol-na-wesele-mazowieckie-tematy,dId,3159517,strona,3,ok,1#pst184543758
Do góry strony: Poszukiwany zespół na wesele mazowieckie