15
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń881
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
15 ppt ?

poszukuję prostych przepisów na przyjęcie komunijne! (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: poszukuję prostych przepisów na przyjęcie komunijne!

Napisał(a): Gość -

Wiesz myślę że im prościej tym lepiej, rosół, (raczej nie barszcz czerwony - żeby dziecko się nie pobrudziło), pieczony kurczak, zapiekanka ziemniaczana, +różne sałatki i surówki. wiesz wszystko zależy od gustów gości i przede wszystkim dziecka - bo to przecież dla niego ma być wyjątkowy dzień. A z ciast - to może placek z rabarbarem - można zrobić wcześniej. Chłodnik z biszkoptami też jest ok. Jako przystawki możesz podać pomidory faszerowane ryżem, albo ogórki - znajdziesz w moich przepisach. Napisz jak wyszła komunia i co podałaś - mnie to czeka za rok ;(.
Pozdrawiam

Reklama

Witam przyjęcie komunijne i to 2 razy mam za sobą nic strasznego .Ciasto choć w części najlepiej by było żeby ktoś z rodziny lub znajomych po prostu ci upiekł bo jest problem z przechowywaniem bo w lodówce nie zmieści się wszystko (nawet nie wskazane)>na przykład podudzia faszerowane mięsem i pieczarkami ,do obiadu.Rolada z udzca indyka faszerowana mięsem mielonym i pieczarkami można to wszystko zrobić wcześniej i zamrozić .Roladę piesze się i jak wystygnie kroi się w 1cm plajstry układa się na półmisku i zalewa galaretą z kostki rosołowej i żelatyny na tym z boku kładziemy liść sałaty,a na nim chrzan (z jabłkiem i pomarańczą majonezem śmietaną)Pyszna przystawka na zimno .U mnie zrobiła furrorę

Upiecz w całosci filet z piersi indyka,w piekarniku w rekawie.Gdy wystygnie na drugi dzień przed podaniem pokruj go w plastry na to położ ser kamember i krązki ananasa a w srodek ananasa w te kółka nałoż żórawiny i porgrzej w piekarnik.Polecam pycha.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: poszukuję prostych przepisów na przyjęcie komunijne!