20
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń137
  • Odpowiedzi19
  • Ocen na +0
20 ppt ?

Poszukuję sukienki na wesele!! (20)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Poszukuję sukienki na wesele!!

Napisał(a): ~Anastazja -

Dziewczyny pilnie poszukuję sukienki na wesele w kolorze butelkowym, mam być świadkową a siostra sobie wymyśliła, że ma być butelkowa zieleń. Nosz, jak by nie mogła być różowa czy czerwona. Niby znalazłam taką na bonamera.com ale wydaje mi się, że jest za krótka. Może możecie polecić jakieś inne sklepy z sukienkami gdzie jest szansa, że kupię taką sukienkę?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Poszukuję sukienki na wesele!!

Napisał(a): ~hanka -

nie musisz daleko szukać, bo w Aeterie znajdziesz bardzo fajną i elegancką sukienkę, która nadaje się na wesele ale i na jakieś inne wyjścia. Znajoma ma kilka projektów od tej polskiej marki i w każdej z nich wygląda świetnie. Kobieco i z klasą

Reklama

Napisał(a): ~elcia -

mi się bardzo podobają sukienki Violi Piekut, ma całą kolekcję wieczorową i można sobie znaleźć bez wątpienia coś wyjątkowego. Ja jak wybierałam coś na wesele to najpierw oglądałam sobie na jej stronie, a później poszłam do atelier obejrzeć na żywo :)

Reklama

Napisał(a): ~HETArnika -

Kupiłam sobie piękną, elegancją i super jakościowo sukienkę na wesele przyjaciółki :) Jak zawsze nie zawiodła mnie Galeria Milano (w Warszawie, w CH Atrium Targówek). Myślę, że sukienka przyda się też później na imprezę andrzejkową albo Sylwestra. Jest tak cudowna, że na pewno posłuży długo :)

Napisał(a): ~ALINA88 -

W butelkowej zieleni poszukaj lejdihttps://www.l(...)opis=1, jak jesteś ruda :) U mnie się fajnie sprawdziła rozkloszowana sukienka. Moja ulubiona opcja na ważniejsze imprezy, gdzie jest sporo tańca i latania od stolika do stolika :D Ten sklep mnie nigdy nie zawiódł, jeżeli chodzi o dopasowanie rozmiaru.

Napisał(a): gość -

Bardzo jestem zadowolona ze swojej sukni którą przygotowali mi na wymiar w Isel Onir. To jest prawdziwy efekt – wow! :) Suknia robi wrażenie, przykuwa uwagę, a jednocześnie jest idealnie dopasowana, nic nie uwiera, nie drapie, nie drażni. Mają bardzo długo czynne, bo aż do 19 tej, miły kontakt, super fachowe doradztwo. Więcej o ich ofercie jest na stronie facebookowej facebook.com/IselOnir-875955792589761.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Poszukuję sukienki na wesele!!