22
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń532
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +0
22 ppt ?

Potrzebna pilna pomoc!! (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Potrzebna pilna pomoc!!

Napisał(a): ~Karolina35 -

Kochani, ja wiem że być może większość z nas uzna mnie za stukniętą wariatkę. Ale to jest moja ostatnia deska ratunku.
Niedawno rozstałam się z moim ukochanym, a raczej to on mnie zostawił. Jednak sprawa nie jest taka prosta jakby się mogła wydawać bo on nie zachowuje się wobec mnie obojętnie...ale mniejsza o to. Pragnę bardzo porady wróżki lub jasnowidza.
I tu pytanie do was, wierzycie w takie rzeczy jak wróżby czy jasnowidzenie? Jeśli tak to znacie kogoś naprawdę skutecznego, broń Boże nie oszusta?
Podajcie jakieś znane wam, dobre wróżki/jasnowidzów
Błagam was o pomoc bo jestem bliska depresji..

Re: Potrzebna pilna pomoc!!

Napisał(a): ireneo -

Jackowski, jego nawet PO zatrudniła jako eksperta policyjnego, głównego. Powołaj się na Piotrow3ską. Dała mu zarobić niezłą kasę za przewidywanie. Przewiduję, że się nie zgodzi, nawet jasno to widzę. więc po odmowie zostanę ci tylko ja. jedno wszak przewidziałem.

Reklama

jasno widzę, wrzeszczał jasnowidz nieustannie,
choć ciemność nagle spowiła go w wannie.
gdy wdepnąwszy na mydło, chcąc z wody wyprysnąć,
zobaczył bezkresną jasność gwiaździstą.

Reklama

~katol Idąc do wróżki, jasnowidza otwierasz się na demony.
Nie rób tego!
chyba dla osądu, dobrze je poznać. myślisz, że każda zakonnica z wiadrem wody zwiastuje nieszczęście? Te demony, diabły są po to, by zacząć wreszcie bać się boga.

Reklama

Napisał(a): ~Polska -

Ja myślę że tobie nie jest potrzebny jasnowidz a dobry psychiatra !
Skoro on cię zostawił to kopa mu w D i koniec.
Jasnowidz to tylko słuchanie wymyślonych bzdur i strata pieniędzy.
Znajdziesz lepszego i wartościowego chłopaka bez pomocy wróżki czy innych cygańskich pomiotów...Czego ci szczerze życzę...i dużo rozumu !

Napisał(a): ~ona65 -

Kiedyś byl naprawdę dobrym wróżbitą Rodin.To był profesjonalista.nie wiem jak to działało ale w 100% sprawdzało się.Choć nie powinniśmy korzystać z ich porad.Drugim takim był Gabriel Aleksander ,mimo młodego wieku znał się na tym.Jak chcesz to wystukaj w przeglądarce-wróżby online -co to są runy- i tam są wróżby online.Możesz w wybrany dzień zadać pytanie i na wizji otrzymasz odpowiedż.Pisząc pytanie musisz zaznaczyc ,że ma być anonimowo by nie wymieniano Twoich danych -jak data urodzin Twoja i osoby o która pytasz.TYLKO-pamietaj =jest to [oważna sprawa -naruszana jest Twoja aura i tej osoby o która pytasz.Lepiej ZAUFAJ I ODDAJ TO BOGU.

Napisał(a): ~maksi -

HotCarl
Nie rób tego!
Miedzy innymi: jasnowidzi, wrozki i demony niie istnieja. Dla odmiany, psychologowie istnieja.
Mylisz się .Istnieje ŚWIAT NIEMATERIALNY I DOBRY I ZŁY.PRZYJDZIE CZAS TO SIE PRZEKONASZ.Nie mieszaj innym w głowach człowieku bezrozumny!!!!!

Napisał(a): Gość -

~maksi
HotCarl
Nie rób tego!
Miedzy innymi: jasnowidzi, wrozki i demony niie istnieja. Dla odmiany, psychologowie istnieja.
Mylisz się .Istnieje ŚWIAT NIEMATERIALNY I DOBRY I ZŁY.PRZYJDZIE CZAS TO SIE PRZEKONASZ.Nie mieszaj innym w głowach człowieku bezrozumny!!!!!
Zademonstruj, ze sie myle. Zapewnienia wsadz sobie w buty, bedziesz wyzszy.

~maksi
HotCarl
Nie rób tego!
a jak nie to gdzie reklamować
« Wróć do tematów
Do góry strony: Potrzebna pilna pomoc!!