27
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń227
  • Odpowiedzi24
  • Ocen na +3
27 ppt ?

Potrzebuję czegoś na kleszcze (25)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Potrzebuję czegoś na kleszcze

Napisał(a): brunetka7 -

~Hahahaha
brunetka7 Kup sobie dobrą obrożę przeciw kleszczową lub spot i nie musisz się męczyć usuwaniem
robali.:))))
Pies ma kleszcze a nie on hahaha ha ale mnie rozbawiłaś hahahaha
Chwila post jest o psie a nie o Tobie ,więc dałam Ci radę dla psa,chyba że Ty jesteś pieskiem to też kup sobie do całości kaganiec i smycz..:)))))))

Lilith1 Potrzebujesz czegoś na kleszcze... polecam gustowny pokrowiec/etui na kleszcze (fachowo obcęgi). Dosyć pojemny, zmieści się dodatkowo mały młotek i zestaw śrubokrętów.

Zdjęcie

foto: ze skóry świeżo zdjętej

Zdjęcie

foto:mały młotek

Zdjęcie

foto: fikuśne wkrętaki (śrubokręty)
Brawo jeszcze mnie tak nikt nie ubawił...dzięki.:)

Napisał(a): Lilith1 -

brunetka7
Lilith1 Potrzebujesz czegoś na kleszcze... polecam gustowny pokrowiec/etui na kleszcze (fachowo obcęgi). Dosyć pojemny, zmieści się dodatkowo mały młotek i zestaw śrubokrętów.

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Nie wiem czy będzie jeszcze okazja... ale jak będzie, można na mnie liczyć w tej kwestii :D

Lilith1
brunetka7

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Nie wiem czy będzie jeszcze okazja... ale jak będzie, można na mnie liczyć w tej kwestii :D
Może będzie ....Riposta była adekwatna dla szukającego czegoś na kleszcze..:)
Pozdrawiam ..

Napisał(a): Gość -

Ja mam dwie sunie które regularnie zabezpieczam przed kleszczami.
Większa sunia nosi obrożę foresto, która wystarcza jedna na sezon. Nie jest tania, dla naszej 10 kg suni kosztuje około 80 zł, ale odkąd ją używamy nigdy nie przyniosła kleszcza.
Mniejsza sunia ma co półtora miesiąca smarowany kark specjalnym preparatem, niestety nazwy nie pamiętam. Preparat kupujemy u weterynarza i jest w postaci małej fiolki. Używamy tego ze 3 lata i tylko raz przyniosła kleszcza na nosie.
Decydując się na zwierzaka musimy pogodzić z kosztami jego utrzymania, do tego wlicza się również ochrona przeciw kleszczom :) .
« Wróć do tematów
Do góry strony: Potrzebuję czegoś na kleszcze