Odpowiadasz na:
Potrzebuję czegoś na kleszcze

~Warsia
Temat dodał(a):
~Warsia -
Domowe sposoby albo środek na kleszcze dla pieska małego teriera. Nie radzę sobie z wyciąganiem wszystkiego po spacerze w lesie.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Potrzebuję czegoś na kleszcze

Napisał(a): ~advb -

Jeżeli szukasz sposobu jak usunąć szybko kleszcza z ciała ,to myślę, że powinieneś zainteresować się KleszczOUT. Bardzo przydatne urządzono do pozbywania się kleszczów z ciała.

Napisał(a): ~abc -

Jeżeli chcesz być bezpieczny na wyjazdach to warto zainwestować w Kleszcz STOP. Bardzo dobry i skuteczny. Nigdy nie miałem problemów z kleszczami czy też komarami jak używałem ten środek. Zawsze na wyjeździe warto mieć go przy sobie.

Reklama

Napisał(a): ~arek -

Mi kiedyś znajoma na wakacjach wyciągała kleszcza. Wyjęła z torebki Kleszcz Expert i od teg czasu też go zawsze mam przy sobie. Banalny sposób wyciągania, co ważne higieniczny i bezpieczny. Zdecydowanie warto go mieć.

Napisał(a): ~Arylia -

Oczywiście, że przede wszystkim trzeba postawić na zabezpieczenie przed kleszczami, ale wiadomo jak jest - nigdy nie mamy 100% pewności, że nas kleszcz ominie. Niestety ja mam problem z wyciąganiem, zresztą wiem, że wiele osób ma z tym problem - ja sobie kupiłam taki zestawhttps://kickt(...)tick.pl Kick The Tick Expert, do bezpiecznego usuwania kleszczy. Dzięki temu mam pewność, że usuwam kleszcza w całości, a wiadomo jak to bywa z domowymi sposobami.

Reklama