Odpowiadasz na:
Potrzebuję czegoś na kleszcze

~Warsia
Temat dodał(a):
~Warsia -
Domowe sposoby albo środek na kleszcze dla pieska małego teriera. Nie radzę sobie z wyciąganiem wszystkiego po spacerze w lesie.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Potrzebuję czegoś na kleszcze

Napisał(a): ~ffg -

Mamy w domu Kleszcz expert od tej wiosny i parę razy sam musiałem wyciągać kleszcza i przydał się ten wynalazek. Ogólnie to jest taki preparat w formie gazu którym spryskuje się kleszcza to go zamraża i wtedy już na spokojnie można go wyjąć pęsetą nie trzeba się stresować że podczas wyjmowania wypuści jeszcze jakąś nową toksynę.

Napisał(a): ~kk001 -

To musi być bardzo skuteczny produkt. Ja ostatnio czytając artykułhttps://borel(...)giczne/ dowiedziałam się,że to bardzo niebezpieczne zwięrzęta,które mogą zabić

Napisał(a): ~Ronn -

Ochronnie przed kleszczami stosuję ostatnio Kleszcz Stop naturalny środek bezpieczny ale faktycznie kleszcze odstrasza – widzę różnicę między tym rokiem jak to było rok temu.

Napisał(a): ~tikkk -

Do wyciągania kleszczy polecam przyrząd KleszczOut, można jej też używać jakby ktoś chciał jakąś truciznę czy jad usuwać....a przy pytonie grasującym pod Warszawą, to kto wie czy się nie przyda :P