44
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi26
  • Ocen na +0
44 ppt ?

Potrzebuje dobrych rad do mobilizacji aby schudnąć (27)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Potrzebuje dobrych rad do mobilizacji aby schudnąć

Napisał(a): Gość -

Mi w schudnięciu pomoglo picie duzej ilosci wody, jakos zawsze o niej zapominalam, ale w ktoryms momencie jak nam zainstalowali w pracy http://www.aq(...)gic.pl/ to jakos mialam ją ciagle pod reką i duzo pilam. Oczywiscie liczy sie tez odpowiednia dieta,ale picie duzej ilosci wody tez sporo daje.
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

Ja w czasie 8 miesięcy schudłam 25 kg. Jadłam 5 posiłków dziennie w tym: dużo warzyw za to zero pieczywa , makaronów , ziemniaków, ryżu, kasz , zup, słodyczy i alkoholu.
Najważniejsza jest psychika ja mówiłam sobie że przecież w każdej chwili mogę zjeść sobie cukierka, ciasto ale zamiast cukierków jadłam sobie rzodkiewki. Na kolację jadłam sałatę z pomidorem,ogórkiem, papryką.
A nie ma nic cenniejszego jak spotkasz kogoś , kto Ci powie że schudłaś a do tego jak pójdziesz do sklepu i możesz kupić sobie ubranie , które Ci się podobają a nie te, które pasują i do tego jeszcze jak obcy faceci patrzą na Ciebie - bezcenne.
A jak już schudniesz i ktoś Ci powie że super wyglądasz to wtedy wiesz , że warto było się głodzić żeby wyglądać super .
Życzę Ci powodzenia i bardzo dużo silnej woli

Reklama

Mnie najbardziej motywował mąż, bo cały czas mnie wspierał w odchudzaniu się, widział że to dla mnie ważne. Po druggie miałam szczegółowo ustalony program odchudzania - posiłki, dietę. Szczegóły znajdziesz na stroniehttp://www.sk(...)ety.pl/ . Tam możesz pogadać z dietetyczką i ustalić szczegóły. Ważne, żeby mieć silną wolę i przekonanie, że dobrze się postępuje.

Dla mnie największą mobilizacją okazało się to jak z tygodnia na tydzień waga spadała.A tym co mi pomogła to był Foreverslim.Wcześniej nie myślałam nawet o tym że tabletki mogą być aż tak skuteczne.

Reklama

Jeżeli mamy za mało motywacji w sobie to wiem jedno - w grupie raźniej. Grupa motywuje. Zapisałam się do klubu Marcelinka w Poznaniu i jedno jest pewne, inne Panie potrafią skutecznie zmotywować. A własna motywacja przychodzi z czasem. Na początek trochę chęci wystarczy :)

Parę lat temu zaczęła mi przeszkadzać nadwaga.Mam 179cm wzrostu i ważyłam 75kg.Teoretycznie moja waga (przy moim wzroście) nie była tragiczna,ale...nie mogłam już patrzeć na tłusty brzuch, ramiona, uda i otłuszczone plecy.Najlepszą motywacją był ślub kuzynki, na którym czułam się jak wieloryb w porównaniu z tymi wszystkimi szczupłymi kobietami, które tam były. W końcu wzięłam się za siebie.Zaczęłam ćwiczyć, ale same ćwiczenia nie dawały wymarzonych rezultatów.Czułam się zniechęcona.Usłyszałam o tabletkach Therm Line Forte.Spróbowałam i puf...15kg zniknęło.Sama nie wiem kiedy. Oczywiście same pigułki nic nie dają.Ćwiczyłam minimum 1h dziennie.Zamiast leżeć na kanapie z chipsami i oglądać serial, oglądałam serial i ćwiczyłam brzuszki, rowerki, wymachy, z hantlami itd.I tak przez 2-3 miesiące.Najbardziej zdziwiło mnie to, że jadłam więcej, niż przed odchudzaniem.Tyle, że zamiast czekolady, słodkich drożdżówek, ciastek i chipsów, którymi głownie się żywiłam, zaczęłam jeść mięso i chleb.Jadłam mało warzyw.Rodzina mnie nie poznawała, ponieważ często jadłam boczek, tosty z serem, których wcześniej nie wzięłabym do ust.Jadłam dużo, ale szybko spalałam kalorie, więc chudłam.Therm Line Forte dawało mi takiego kopniaka energii, że nie potrzebowałam kawy i naprawdę miałam ochotę ćwiczyć, spacerować, tańczyć.I nie miałam ochoty na słodycze.Co jest bardzo dziwne.Miałam zwyczaj zajadać stresy.Kiedy doszłam do 60kg waga się zatrzymała i już nie chciała spaść nawet o 100g.WKurzało mnie to, ponieważ chciałam dojść do 58kg, ale widocznie to była moja granica wagi. TLF ma jednak pewną wadę.Przez pierwsze 2 dni czułam się lekko zdołowana a 1 dnia miałam delikatne mdłości.Ale poczytałam o TLF i dowiedziałam się, że to są normalne objawy, które szybko ustają.I faktycznie tak było.Kolejną wadą jest to, że w 1 tygodniu brania TLF wyskoczyły mi pryszcze.To również mija.Zwłaszcza jeśli popija się tabletki wodą z cytryną. To naturalny efekt oczyszczania z toksyn. Minęły 4 lata a ja ważę 62kg.Te 2kg to efekt sezonu grillowego i wczasów;). ALe pamiętajcie! Żadne diety cud i tabletki nie pomogą, jeśli nie ruszycie się z kanapy.Sama dieta pozostawi Wam zwisające fałdy skóry, a tabletki najwyżej dodadzą energii.Ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia!Ledwo mieściłam się w 42.Teraz noszę 36 i 38.Po odstawieniu TLF wystarczy ćwiczyć dla własnej przyjemności i figura pozostanie.

Reklama

W odchudzaniu nie tylko dieta jest ważna ale również odpowiedni suplement.W moim przypadku gdyby nie tabletki Foreverslim odchudzanie nie było by ani łatwe ani proste.Te tabletki dużo wnoszą w proces odchudzania.A co do zwisającej skóry tak sytuacja wcale nie musi wystąpić wystarczą dobrze dobrane ćwiczenia i odpowiednie kosmetyki i nie ma problemu.

W swoich dążeniach wydajesz się być osamotniona i brak ci zrozumienia wśród innych. Przede wszystkim jeśli sama w siebie nie uwierzysz nikt tego za ciebie nie zrobi, to ty musisz znaleźć w sobie wolę walki i chęć bycia szczuplejsza i atrakcyjniejszą- To co z tą sukienką w rozmiarze 40?!
Wsparcie owszem się przyda, zrób sobie plan działania i w jaki sposób osiagniesz swój cel czyli dobrze dobrana dieta, jadłospis, zapisz się do klubu fitness tam z pewnością poznasz ludzi, którzy wspierają się nawzajem. Załóż również sobie dziennik treningowy, aby spisywać to co zrobiłaś w danym dniu i móc to tylko ulepszać lub po prostu kontrolować.

Powodzenia! :)

Oczywiście, że początek to zmiana nawyków żywieniowych, unikanie słodyczy, podjadania!
I może wprowadź stopniowo trochę ruchu do codzienności? Nie możesz oczekiwać szybkich efektów, ale ciężka praca pomoże Ci je uzyskać :) Są teraz fajne aplikacje, które pomagają w utrzymaniu odpowiedniego planu żywieniowego. Ja bardzo często korzystam z przepisów i porad w serwisie http://dietyn(...)tacy.pl mają tam też kalkulatory wagi, ciekawe porady. Mam nadzieję, że coś Cię zainspiruje! Powodzenia :)

Mnie nikt nie musiał przekonywać do tego abym się odchudzała mam lustra w domu to widziałam jak wyglądam.Foreverslim kupiłam z ciekawości bo nie za bardzo wierzyłam że coś z tego będzie.Ale tydzień po tygodniu waga spadała.Teraz zostało mi do zrzucenia 4 kg,ale to już powinno załatwić codzienne bieganie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • mobilizacja do schudnięcia
Do góry strony: Potrzebuje dobrych rad do mobilizacji aby schudnąć