228
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń423
  • Odpowiedzi224
  • Ocen na +0
228 ppt ?

Potrzebuje pilnej pomocy w zwiąku (225)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Potrzebuje pilnej pomocy w zwiąku

Napisał(a): ~patryk -

Witam, mój problem polega na tym, że wczoraj ukochana kobieta ze mną zerwała. Powodem rozstania było to że pojechała na dyskotekę i pech chciał że znajomy zadzwonił godzine przed rozpoczęciem aby udać się właśnie tam, pobawić się. Lecz gdy dziewczyna zobaczyła mnie na dyskotece była wkurzona, na początku nie wiedziałem o co chodzi, lecz jak się później okazało, chodziło o to że nie powiedziałem że będę. W związku nigdy wcześniej się nie kłóciliśmy, starałem się by było dobrze, nie kłóciłem się, zawsze miałem czas by się z nią spotkać, niestety gdy pierwszy raz się pokóciliśmy to potrzebowała czasu, ja oczywiście ten czas dałem, przepraszałem ją tysiące razy, wczoraj chciała się spotkać by porozmawiać, i oznajmiła mi że nie chce ze mną być, poprosiłem o drugą szanse a on powiedziała że na razie jest wkurzona za to co się stało. Proszę pomóżcie jakimiś radami, nadal ją kocham i chce z nią być, zależy mi na niej i na tym związku.

Reklama

Re: Potrzebuje pilnej pomocy w zwiąku

Napisał(a): abce -

~patryk Niestety, gdy próbowałem się spotkać porozmawiać to ona nie chciała mnie widzieć, dla niej jestem w stanie zrobić wszystko. Przez sms, powiedziała że okej, ale nadal jest zła na mnie że tak zrobiłem
Nie pozwól się dołować. Sprawę wyjaśniłeś i koniec dyskusji . Ona gra na Twoich uczuciach bo wie , że ją kochasz . Bądż stanowczy i postaw sprawę jasno -wyjaśniłeś ,przeprosiłeś i koniec na tym .
Czy ona jest aż taka idealna i nie ma żadnych wad ? Zawsze o wszystkim Ci mówi ? Czy ona poinformowała Cię , że idzie na tę dyskotekę ? Czy przyznałaby się ,że tam była gdybyś ją tam nie spotkał ? Pomyśl i zastanów się .

Wiesz, kocham ją i wiem że ma troche wad, zawsze się udawało że było dobrze, ona poinformowałą mnie że jedzie, nie dopisałem tego, moje przeoczenie. Tak jak wspomniałem jestem w stanie dla niej zrobić wszystko by do mnie wróciła. Bo gdyby mnie nie kochała to by mnie już dawno rzuciła

Reklama

Reklama

~patryk Ja po prostu nie wyobrażam sobie życia gdyby jej nie było
Wierzę Ci , że bardzo ją kochasz i zrobisz wszystko aby wróciła . Pomyśl teraz i postaw sobie pytanie - Czy Ona też tak Cię kocha i zrobiłaby wszystko dla Ciebie ?
Gdyby tak było to na pewno zapomnielibyście o całej sprawie . Na Twoim miejscu nie prosiłabym więcej aby wróciła . Postaw ją przed wyborem decyzji . Jeśli będziesz dalej prosił a ona łaskawie
wróci to sytuacje takie będą się powtarzać a Ty będziesz wciąż na kolanach . Cy chcesz tego ?

Może pomyślicie że będę naiwny że uwierzę w to że nie będzie między nami kłótni. Przez pół roku nie było między nami sprzeczki, żadnej. Jeśli do mnie wróci to postaram się by już nigdy więcej nie było kłótni. Ale nie mam pomysłu co zrobić by dała mi drugą szanse. Zależy mi na tym z jednej strony bo ją kocham a z drugiej bo wątpię bym znalazł kogoś kto może mnie pokochać, nawet teraz czuje się samotny i nie wiem co robić

~patryk Macie może jakieś pomysły co zrobić by dała mi drugą szanse?
Choć dziękuje za wszystkie rady, wezmę je pod uwage
Trudno cokolwiek Ci radzić skoro chcesz być poniżany . Gdzie Twoja godność i honor . Poczekaj jeszcze trochę bo za chwilę przyjdzie po Ciebie z obrożą i ze smyczą . Jak będziesz się bronił to założy Ci kaganiec . Dobrej służby .

Napisał(a): Gość -

abce
Trudno cokolwiek Ci radzić skoro chcesz być poniżany . Gdzie Twoja godność i honor . Poczekaj jeszcze trochę bo za chwilę przyjdzie po Ciebie z obrożą i ze smyczą . Jak będziesz się bronił to założy Ci kaganiec . Dobrej służby .

On nie ma godności i honoru. Pisze powyżej że wątpi, by go ktoś inny pokochał. On wierzy, że dostał więcej niż zasłużył z tą laską. Oddelegował swoje szczęście lasce, a szczęście nie ma płynąć z drugiej osoby, jedynie z nas. Jeśli laska nie wróci to wyświadczy mu przysługę życiową, jeśli dojdzie do audiencji i szansy - chłop będzie całe życie już cierpiał.

Jiraya
abce

On nie ma godności i honoru. Pisze powyżej że wątpi, by go ktoś inny pokochał. On wierzy, że dostał więcej niż zasłużył z tą laską. Oddelegował swoje szczęście lasce, a szczęście nie ma płynąć z drugiej osoby, jedynie z nas. Jeśli laska nie wróci to wyświadczy mu przysługę życiową, jeśli dojdzie do audiencji i szansy - chłop będzie całe życie już cierpiał.
Jest zakompleksiony i już zdołowany . Przyjął pozycję na kolanach . No cóż każdy przyjmuje pozycję jaka mu odpowiada .

« Wróć do tematów
Do góry strony: Potrzebuje pilnej pomocy w zwiąku