Odpowiadasz na:
Potrzebuje pilnej pomocy w zwiąku

~patryk
Temat dodał(a):
~patryk -
Witam, mój problem polega na tym, że wczoraj ukochana kobieta ze mną zerwała. Powodem rozstania było to że pojechała na dyskotekę i pech chciał że znajomy zadzwonił godzine przed rozpoczęciem aby udać się właśnie tam, pobawić się. Lecz gdy dziewczyna zobaczyła mnie na dyskotece była wkurzona, na początku nie wiedziałem o co chodzi, lecz jak się później okazało, chodziło o to że nie powiedziałem że będę. W związku nigdy wcześniej się nie kłóciliśmy, starałem się by było dobrze, nie kłóciłem się, zawsze miałem czas by się z nią spotkać, niestety gdy pierwszy raz się pokóciliśmy to potrzebowała czasu, ja oczywiście ten czas dałem, przepraszałem ją tysiące razy, wczoraj chciała się spotkać by porozmawiać, i oznajmiła mi że nie chce ze mną być, poprosiłem o drugą szanse a on powiedziała że na razie jest wkurzona za to co się stało. Proszę pomóżcie jakimiś radami, nadal ją kocham i chce z nią być, zależy mi na niej i na tym związku.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Potrzebuje pilnej pomocy w zwiąku

Napisał(a): ~Dawid -

Chłopie obudź się! Nad czym się zastanawiasz?Chcesz dalej być z kobietą,która łazi po dyskotekach będąc w związku i to sama?Poszła tam w wiadomym celu-pójdzie odstrojona,faceci będą się kręcić,stawiać drinki,od słowa do słowa aż wylądują razem w klubowym kibelku na numerku.Ta cała awantura to nic innego jak wpędzenie w poczucie winy-wiedziała,że ją kochasz i chciała tb manipulować abyś zaczął się potem zadręczać,że powiedziałeś coś i się fochła...Nie mam szacunku do takich kobiet,to zwykłe manipulatorki,wampiry energetyczne,jeśli ulegniesz i jej wybaczysz to zawsze będzie cię robić w ciula i to ty jeszcze będziesz ją przepraszać za to,że masz czelność się postawić.

Napisał(a): finance -

Potrzebujesz wsparcia finansowego? Czy odmówiono Ci pożyczki z banku lub firmy finansowej? Jeśli tak, dostępne są pożyczki osobiste lub biznesowe z oprocentowaniem w wysokości 3%. skontaktuj się z nami, podając te dane, aby uzyskać więcej informacji

Pełne imię i nazwisko:
Kraj beneficjenta:
Twoja praca:
Wymagana kwota pożyczki:
Okres pożyczki:
Miesięczny przychód:
Numer telefonu:
Numer WhatsApp:

Wyślij nam e-mail: finance.micro1@gmail.com

Reklama

Napisał(a): ~gość -

Mrs Ruth OFERTA POŻYCZKI W ATRAKCYJNEJ CENIE BEZ OPŁAT Z GÓRY Witam, jakie są Twoje potrzeby finansowe? Udzielamy pożyczek od minimum 2000,00 USD do maksymalnie 100 000 000,00 USD z wygodnym okresem od 1 do 30 lat z bardzo obniżoną stopą procentową wynoszącą 3%. Potrzebujesz kredytu biznesowego? Potrzebujesz pożyczki osobistej? Chcesz kupić samochód? Chcesz refinansować? Potrzebujesz kredytu hipotecznego? Czy potrzebujesz dużego kapitału, aby rozpocząć propozycję biznesową lub ekspansję? Straciłeś nadzieję i myślisz, że nie ma wyjścia, a Twoje obciążenia finansowe nadal istnieją? Nie wahaj się i skontaktuj się z nami w sprawie ewentualnej współpracy biznesowej. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: luckybensonloanfirm@gmail.com
Też babochłopem jesteś?

Napisał(a): Mrs Ruth -

OFERTA POŻYCZKI W ATRAKCYJNEJ CENIE BEZ OPŁAT Z GÓRY Witam, jakie są Twoje potrzeby finansowe? Udzielamy pożyczek od minimum 2000,00 USD do maksymalnie 100 000 000,00 USD z wygodnym okresem od 1 do 30 lat z bardzo obniżoną stopą procentową wynoszącą 3%. Potrzebujesz kredytu biznesowego? Potrzebujesz pożyczki osobistej? Chcesz kupić samochód? Chcesz refinansować? Potrzebujesz kredytu hipotecznego? Czy potrzebujesz dużego kapitału, aby rozpocząć propozycję biznesową lub ekspansję? Straciłeś nadzieję i myślisz, że nie ma wyjścia, a Twoje obciążenia finansowe nadal istnieją? Nie wahaj się i skontaktuj się z nami w sprawie ewentualnej współpracy biznesowej. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: luckybensonloanfirm@gmail.com

Reklama