166
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi88
  • Ocen na +0
166 ppt ?

Powiedzieć że dziecko jest innego mężczyzny? (89)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Powiedzieć że dziecko jest innego mężczyzny?

Napisał(a): gość -

Jesli jest waqm dobrze ze soba i on sie cieszy to moze na razie nic mu nie mow. Zrob testy dna jak dziecko sie urodzi jesli dalej bedziesz myslala ze to moze byc nie jego i bedziesz chciala je oczywiscie zrobic. Poza tym dziecko dziedziczy grupe krwi i rh po ojcu, wiec jak ma takie jak twoj wybranek to jego dziecko i zadne testy dna nie sa potrzebne.Pozdrawiam i zycze zeby wam sie wszystko pieknie ulozylo. Sama jestem w stanie blogoslawionym i tez sie cieszymy.
INTERIA.PL

Marzenia Jestem w ciąży. Mój chłopak szaleje z radości (a jesteśmy razem dopiero rok), już mi się oświadczył, przyjęłam.
Podczas tego związku rozstaliśmy się raz - na miesiąc. Myślałam ,ze to serio koniec, ale coś pękło we mnie, odżyło i wróciliśmy do siebie. Przez ten miesiąc żyłam jak singielka, odreagowywałam trochę rozstanie. Rozstaliśmy się przez moją cholerną zazdrość, podobno bezpodstawną.
I niestety jak to w życiu bywa różnie po jednej z imprez których trochę zaliczyłam w tym czasie spędziłam noc z moim byłym chłopakiem. Teraz jestem czwartym miesiącu ciąży i nie wiem czyje to dziecko bo to wszystko wydarzyło się w dość krótkim okresie czasu.
Kompletnie nie wiem co mam robić. Pierwsze uczucie paniki już przeszło, teraz staram się logicznie myśleć co zrobić.
Zataić to? Do tej pory nie mówiłam narzeczonemu i nie pytałam też jego o to czy kogoś miał w tym czasie jak się rozstaliśmy. Nie wymagaliśmy tego od siebie.
Mój były jest singlem i to raczej rozrywkowym i mało poważnym (co też było powodem naszego rozstania wtedy) i nie sądzę żeby umiał się zachować w tej sytuacji.
Z drugiej strony takie kłamanie
No ale jaklie kłamanie jak ja po prostu nie wiem?
Powiedzcie mi coś mądrego proszę.........................
kawał wrednej jędzy z Ciebie, wiesz? a jeamu jak nie powiesz to na Policję doniose ;p jak mozna sie tak czims kosztem bawic ? no jak?

Teraz to jest Twój problem ,ale może się okazać ,że Twoje dziecko w przyszłości będzie potrzebowało biologicznego ojca.Są w życiu takie przypadki dosyć drastyczne np. ciężka choroba,potrzeba przetaczania krwi ......
Porozmawiaj szczerze ze swoim partnerem.Pewnie będzie ciężko ,ale pewne sprawy trzeba prowadzić na odpowiednim poziomie.
Jeżeli narzeczony jest ojcem to super,chwila niepewności i wielka radość.
Jeżeli ojcem biologicznym będzie Ten z boku trudno ,ma przechlapane,ponieważ dziecku należą się alimenty i nazwisko,jak nie po dobroci to sądownie.Chyba ,że nagle zapała stworzenia Rodziny.
Tak czy owak czeka Cię koleżanko poważna rozmowa.Dziecko ma prawo,wiedzieć kto jest Jego ojcem. Powodzenia.

gość Teraz to jest Twój problem ,ale może się okazać ,że Twoje dziecko w przyszłości będzie potrzebowało biologicznego ojca.Są w życiu takie przypadki dosyć drastyczne np. ciężka choroba,potrzeba przetaczania krwi ......
Porozmawiaj szczerze ze swoim partnerem.Pewnie będzie ciężko ,ale pewne sprawy trzeba prowadzić na odpowiednim poziomie.
Jeżeli narzeczony jest ojcem to super,chwila niepewności i wielka radość.
Jeżeli ojcem biologicznym będzie Ten z boku trudno ,ma przechlapane,ponieważ dziecku należą się alimenty i nazwisko,jak nie po dobroci to sądownie.Chyba ,że nagle zapała stworzenia Rodziny.
Tak czy owak czeka Cię koleżanko poważna rozmowa.Dziecko ma prawo,wiedzieć kto jest Jego ojcem. Powodzenia.
No oczywiście TESTY DNA, nie jestem pewna ale można robić zanim dziecko się urodzi.

Marzenia Nie rozumiem dlaczego normalnie nie możecie ze mną porozmawiać tylko szydzicie ze mnie. Przykre
Co tu duzo rozmawiac dziewczyno, absolutnie musisz powiedziec i wtedy sie zastanawiajcie czyje, badania mozna zrobic. Chcesz z nim byc, zalezy ci na nim troche, moze go kochasz nawet i co? bedziesz do konca zycia oklamywac? prawda i tak wyjdzie na wierzch wczesniej czy pozniej ale pozniej to bedzie tylko gorzej. Tyle ci moge napisac... nie wiem skad takie pytania w ogole w zwiazku powinnas wiedziec ze liczy sie szczerosc i zaufanie a jak nie to po co ci w ogole zwiazki, pewnie po to ze dziecko...

Napisał(a): Gość -

gość spoko co 4-5 dziecko ma innego ojca hahaha
chyba ze dziecko bedzie mialo inny kolor skory...
edytka
Może sprecyzuj o co biega z tym innym ojcem ? ... bo to chyba jakaś abstrakcja ...
Jeśli Ci chodzi że co 4-5 dziecko ma innego ojca biologicznego a innego które je wychowuje .. to nie jest chyba powód do śmiechu tylko płaczu ... bo wnioski same się nasuwają.

Napisał(a): Gość -

Marzenia Jestem w ciąży. Mój chłopak szaleje z radości (a jesteśmy razem dopiero rok), już mi się oświadczył, przyjęłam.
Podczas tego związku rozstaliśmy się raz - na miesiąc. Myślałam ,ze to serio koniec, ale coś pękło we mnie, odżyło i wróciliśmy do siebie. Przez ten miesiąc żyłam jak singielka, odreagowywałam trochę rozstanie. Rozstaliśmy się przez moją cholerną zazdrość, podobno bezpodstawną.
I niestety jak to w życiu bywa różnie po jednej z imprez których trochę zaliczyłam w tym czasie spędziłam noc z moim byłym chłopakiem. Teraz jestem czwartym miesiącu ciąży i nie wiem czyje to dziecko bo to wszystko wydarzyło się w dość krótkim okresie czasu.
Kompletnie nie wiem co mam robić. Pierwsze uczucie paniki już przeszło, teraz staram się logicznie myśleć co zrobić.
Zataić to? Do tej pory nie mówiłam narzeczonemu i nie pytałam też jego o to czy kogoś miał w tym czasie jak się rozstaliśmy. Nie wymagaliśmy tego od siebie.
Mój były jest singlem i to raczej rozrywkowym i mało poważnym (co też było powodem naszego rozstania wtedy) i nie sądzę żeby umiał się zachować w tej sytuacji.
Z drugiej strony takie kłamanie
No ale jaklie kłamanie jak ja po prostu nie wiem?
Powiedzcie mi coś mądrego proszę.........................
po co nad tym myślisz?koniecznie ty chcesz wiedzieć?traktuj jakby było jego i przestań widywać i myśleć o byłym bo z tego co piszesz to będziesz obracać obu kłotnia i już bo były z tego żyje (baluje)--żal mi ciebie--rozsadek wtego typu sprawach to tylko kwestia czasu koniec---a ty możesz kochać obydwu ,mezczyzni tez tak maja tyle

Napisał(a): KAssy -

Ale w was pełno jadu i nienawiści..jakby nikt na imprezach nie był i nie schlał się do urwanego filmu..
Stąd nie wie z kim jest w ciąży, może z tym pierwszym, bo przez pierwsze tygodnie nic się nie czuje. Ale też może z drugim, bo w czasie jajeczkowania..

Kto jest ojcem wyjdzie wcześniej, ojciec powinien wykonać test grupy krwi, w razie czego by mógł pomóc w transfuzji.
Stało się, i tak wyjdzie w praniu...

Napisał(a): sanara -

ja akurat nie ,więc się pytam ,czytałam np. jak młode małżeństwo miało trudności by ona zaszła w ciażę ,doradzono im by pojechali na urlop do jakiegoś ciepłego kraju i po powrocie byli szczęśliwi ,żona jest w ciąży.Szydło wyszło po urodzeniu dziecka ,pół czarne .Tez tłumaczyła że tylko raz jej się urwał film.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak powiedzieć z którym spędziłam noc że jestem z nim w ciąży
Do góry strony: Powiedzieć że dziecko jest innego mężczyzny?