31
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń92
  • Odpowiedzi30
  • Ocen na +0
31 ppt ?

Powiększenie biustu tabletki (31)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Powiększenie biustu tabletki

Napisał(a): stiffnecked -

Pianka poliuretanowa bardzo dobrze komplementuje te tabletki. Kupujesz stanik o upatrzonym rozmiarze i wolna przestrzen wypelniasz tabletkami. Wtedy szczeliny wypelniasz pianka dla kraglego powabnego efektu.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~olga3269 -

Brałam i pomogły. A próbowałam wcześniej naprawdę dużo masaży, kremów oraz innych maści. A pomogły właśnie tabletki przed którymi uciekałam dłuższy czas bo nie potrafiłam uwierzyć wcześniej w działanie tego typu specyfików ;) Nie licz na to,ze od razu zrobi Ci się biust F i ze coś takiego powiększy Ci piersi tak jak silikon ale tabletki ładnie ujędrniają i można ten rozmiar powiększyć

Reklama

Napisał(a): minimax777 -

A nie lepiej NAUCZYC SIE akceptowac taki biust jaki masz ??? Po co te tabletki ?? Jak nie umiesz teraz cieszys cieszyc sie SOBA .. to i tak bedziesz szukala dziury w calym ... niezaleznie co bedzie sie dzialo. Jesli twoj facet nie akceptuje wielkosci twojego biustu, to jest bardzo prosta rada ... ZMIEN FACETA. Kopnij go w tylek i kaz mu brac tabletki na powiekszenie ....rozumu. ..jesli takowe sa, a watpie. Nie marnuj sobie zdrowia (watroby) prochami. Zacznij zyc i ciesz sie zyciem ...... bo mija bardzo szybko. Pzdrv

Napisał(a): ~olga3269 -

Miałam ten krem jak i wiele innych i raczej powiększenia również nie widziałam niektóre tylko ładnie pachniały. Jeśli jednak zdecydujesz się na kupno tabletek perfect bust to najlepiej jakbyś kupiła sobie je w zestawie. I tak musisz je brać przez minimum 3 miesiące abyś zobaczyła działanie, a do 3 opakowań czasami dorzucają ich krem do biust a jest to do tej pory najlepszy krem do biustu jaki miałam okazję stosować:
pięknie pachnie
fajnie nawilża
i zwiększa działanie tabletek

Napisał(a): ~amaretta -

Kochana kupuj śmiało Perfect bust mają naprawdę dobry skład i mi pomogły :) Nie polecam za to push up, brałam te tabletki i nie czułam działania powiększającego za to działanie negatywne w postaci wrażliwości piersi, nie było to zdecydowanie przyjemne....

Napisał(a): ~amaretta -

Niewielkie, chociaż nie jestem na 100% pewna czy przypadkiem nie było to spowodowane cyklem i dniem cyklu a nie tabletkami. Bo czasami sama z siebie odczuwałam bolesność piersi,głownie przed okresem albo w połowie cyklu. I w trakcie brania tabletek również czułam. Nie była to jednak taka tkliwość jak w przypadku push up. No i tabletki miały działanie, a push up żadnego... Cena podobna tak wiec lepiej jest zainwestowac właśnie w perfect bust ( żałuję,że wcześniej przed kupnem nie poczytałam sobie opinii, a perfect bust maja o wiele więcej pozytywnych opinii niż push up).

Napisał(a): ~Niunia -

Ja zdecydowanie nie polecam żadnych tabletek z przypadku. Najlepiej skorzystać z pomocy specjalistów. Mój biust powiększono moim własnym tłuszczem w klinice dr Boligłowy i jestem urzeczona efektami, a przy okazji mam zgrabniejsze uda
« Wróć do tematów
Do góry strony: Powiększenie biustu tabletki