17
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń52
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +0
17 ppt ?

Powiększenie piersi - proszę o radę :) (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Powiększenie piersi - proszę o radę :)

Napisał(a): gość -

Witam :)

Planuje zrobić operacje w przyszłym miesiącu. Byłam na konsultacji i lekarz zaproponował mi okrągłe implanty 320 ml lub 350 ml. Zdecydowałam się na te mniejsze ale teraz zastanawiam się czy słusznie... Jestem drobnej budowy, mój rozmiar to A/ małe B, nie chce mieć bardzo sztucznych okrągłych piersi jak pomarańcze :D ale chce też mieć fajny efekt i odczuwać różnice ;) czy któraś z Was ma tej wielkości implanty, mając przed zabiegiem tak małe piersi? Będę bardzo wdzięczna za rady i ewentualnie zdjęcia. :)
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Powiększenie piersi - proszę o radę :)

Napisał(a): buc1 -

Shadow15 Może same urosną, daj im szansę ! :)
Po sześćdziesiątce nie rosną.

Reklama

Napisał(a): IlonkaWe -

Bardzo dobrze, że to lekarz Ci doradził. Bo sylwetka musi wyglądać symetrycznie. Czasami kobieta myśli o tym ile kosztuje powiększenie biustu i jak zrobić sobie największe w tej cenie :D Ale to błąd, bo jak mówię - liczy się kształt i symetria. Tylko wówczas całość wygląda ładnie i naturalnie. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniego lekarza i gabinetu. Jeśli masz wątpliwości - mogę Ci zaproponować gabinet z Gdyni. Tu masz adres:

Derm Estetyka: ul. Stefana Batorego 7/35, Gdynia

A tu ich strona: https://derm-estetyka.pl/powiekszanie-biustu.html

Napisał(a): ~Gaga86 -

U mnie też poszło i bez komplikacji i na prawdę efekt jest w miarę naturalny. No nie bardzo miałam się czym wcześniej pochwalić, małe A i to ledwo.. powiększyłam o jeden rozmiar w klinice Galea w Bielsku. Bardzo fachowe podejście, już po konsultacji byłam o wiele spokojniejsza. Doradzili mi jakie implanty piersi wybrać i cały czas mogłam liczyć na pomoc czy radę

Napisał(a): ~Pieszczoch -

~Dorota Jestem bardzo zadowolona z powiększania piersi w gabinecie chirurgii plastycznej u dr Raczkowskiej w Krakowie. Polecam, bo jest to naprawdę miejsce z bardzo dobrą renomą.
Wolałbym pieścić, ssać to co ci natura dała, pompowanym cyckom mówię NIE! Ty z własnej woli je powiekszyłaś? Czy masz durnego faceta?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Powiększenie piersi - proszę o radę :)