17
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +3
17 ppt ?

Powrót Tuska strzałem w dziesiątkę? Polacy oceniają (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Powrót Tuska strzałem w dziesiątkę? Polacy oceniają

Napisał(a): uni -

Pracownia Social Changes przeprowadziła dla portalu w „wPolityce.pl” badania na temat powrotu Donalda Tuska do rodzimej polityki. Wyniki pokazują, że większość respondentów (54 proc.) nie uważa, żeby jego ponowna działalność przysłużyła się do odniesienia sukcesu. Czy opinia społeczeństwa przełoży się na wyniki w przyszłości? Na łamach pisma opublikowano następującą opinię, że Tusk:

przyczynił się do wzmocnienia pozycji Platformy Obywatelskiej, ale kosztem innych partii opozycyjnych
Dodano również:

Jego powrót, paradoksalnie, umocnił także pozycję Prawa i Sprawiedliwości
INTERIA.PL

Re: Powrót Tuska strzałem w dziesiątkę? Polacy oceniają

Napisał(a): olacda -

Polacy pamiętają rządy Tuska, jego afery, wyprzedaż majątku, podpisanie umowy na najdroższy gaz w Europie, wiek emerytalny, kradzież pieniędzy z OFE Polaków ....
Komisja do spraw wat raport końcowy
"Tusk kierował do Sejmu projekty nowelizacji ustawy o VAT rozszczelniających system podatkowy pod pozorem znoszenia barier administracyjnych. "
https://www.rp.pl/Polityka/190909429-Komisja-sledcza-ds-VAT-przyjela-raport-koncowy.html

Napisał(a): ~Polska -

Afery , malwersacje . uległość Niemcom i UE, brak jakiegokolwiek planu, wyprzedaż majątku narodowego , sprzedali nawet kolejkę na Kasprowy Wierch i nagrania z wytwórni Polskie Nagrania !
PO to wybitnie anty Polskie ugrupowanie polityczne i już do władzy nie wróci , to pewne na 100 procent.
Każde takie działanie Tuska , umacnia władzę PiS - Tak więc dobra robota her Donald :)))

Reklama

Napisał(a): ~HELLO -

Polacy pamiętają rządy PO_ TUSKA_ małe zarobki od 3 do 5 zł za godz. pracy, same AFERY, u Sowy jedli ośmiorniczki i wyśmiewali się z Polaków i same kłamstwa i zdrady Tuska

https://www.tvp.info/54691350/najwieksze-klamstwa-donalda-tuska-co-mowil-byly-premier-po-smolensku-o-podnoszeniu-podatkow-ofe-i-amber-gold

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Powrót Tuska strzałem w dziesiątkę? Polacy oceniają