2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi2 tys.
  • Ocen na +24
2 tys. ppt ?

POWTÓRNE PRZYJŚCIE JEZ-U.S.A. CHRYST-U.S.A.-! (2237)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: POWTÓRNE PRZYJŚCIE JEZ-U.S.A. CHRYST-U.S.A.-!

Napisał(a): ~Gość -

~gosc1
~gosc
banita53
~gosc
banita53

Sam skupiasz się na wytykaniu falstartów Armagedonu a czy byłeś do każdego z nich przygotowany no wątpię ?

Do czego mam sie przygotowac? Do falszywej przepowiedni? Tak jak WTS zapowiedzial koniec swiata na 1975 roki i co? Ludzie sprzedali domy, majatki, wyszli na ulice i czekali na koniec swiata i co? KTO za to odpowiada? Ci co czekali czy ci, ktorzy prorokwali falszywie? Nalpepiej zgonic wine na szeregowych swiadkow jehowy i po klopocie. Do dzisiaj Towarzystwo Straznica nie PRZEPROSILO swoich wiernych za falszywe proroctwa a nie byl to jedynie rok 1914 czy 1975. Najlepiej napisac w Straznicy, ze " jestesmy omylni " albo oglosic na zebraniu.

Tak postepuje organizacja, ktora podaje sie za boza?
+++++++++++
Przyczepiłeś się do ŚJ a Armagedon dotyczy ZIEMIAN .

Czy twoja sekta przygotowuje cię do Armagedonu ?

Kłamiesz nigdy TS nie opublikowało daty Armagedonu to wyrywni szeregowi na podstawie znaków tak myśleli.

Oje! I Organizacja , czyli Towarzystwo Straznica nie reagowalo na to co sie w zborach dzieje? Nic nie wiedzieli o tym, ze ludzie szykuja sie na koniec swiata? A CO z waszymi publikacjami OGLASZAJACYMI konce swiata? Tez sie ich wyprzesz?

Sugerujesz, ze wasze publikacje klamia? Sugerujesz, ze to wina szeregowych swiadkow jehowy ktorzy UWIERZYLI bezgranicznie i zostali oszukani?

Banita, czy Ty nie jestes jednym z tych, ktorzy te daty oglaszali na zebraniach? Czy wasze stare publikacje klamia? Nie kompromituj sie bo w internecie jest wystarczajaco duzo dowodow i materialow na ten temat.

Nie wiedziałeś że śj nigdy nie kłamią. Oni jak powiedzą nieprawdę to nie kłamią tylko się mylą. :)
Kłamstwa organizacji Świadków Jehowy

INTERIA.PL

Napisał(a): banita53 -

~gosc
banita53
~gosc][cytat kogo=banita53

Sam skupiasz się na wytykaniu falstartów Armagedonu a czy byłeś do każdego z nich przygotowany no wątpię ?

Do czego mam sie przygotowac? Do falszywej przepowiedni? Tak jak WTS zapowiedzial koniec swiata na 1975 roki i co? Ludzie sprzedali domy, majatki, wyszli na ulice i czekali na koniec swiata i co? KTO za to odpowiada? Ci co czekali czy ci, ktorzy prorokwali falszywie? Nalpepiej zgonic wine na szeregowych swiadkow jehowy i po klopocie. Do dzisiaj Towarzystwo Straznica nie PRZEPROSILO swoich wiernych za falszywe proroctwa a nie byl to jedynie rok 1914 czy 1975. Najlepiej napisac w Straznicy, ze " jestesmy omylni " albo oglosic na zebraniu.

Tak postepuje organizacja, ktora podaje sie za boza?
+++++++++++
Przyczepiłeś się do ŚJ a Armagedon dotyczy ZIEMIAN .

Czy twoja sekta przygotowuje cię do Armagedonu ?

Kłamiesz nigdy TS nie opublikowało daty Armagedonu to wyrywni szeregowi na podstawie znaków tak myśleli.

Oje! I Organizacja , czyli Towarzystwo Straznica nie reagowalo na to co sie w zborach dzieje? Nic nie wiedzieli o tym, ze ludzie szykuja sie na koniec swiata? A CO z waszymi publikacjami OGLASZAJACYMI konce swiata? Tez sie ich wyprzesz?

Sugerujesz, ze wasze publikacje klamia? Sugerujesz, ze to wina szeregowych swiadkow jehowy ktorzy UWIERZYLI bezgranicznie i zostali oszukani?

Banita, czy Ty nie jestes jednym z tych, ktorzy te daty oglaszali na zebraniach? Czy wasze stare publikacje klamia? Nie kompromituj sie bo w internecie jest wystarczajaco duzo dowodow i materialow na ten temat.

+++++++++++===
Nie jestem w organizacji ŚJ abyś uwierzył dodam CIULU !

ŚJ nie wyzywają hehehe

Zdecyduj się chcesz tracić czas na krytykę ŚJ czy chcesz być w ARCE II ?

Ty masz sprawę uproszczoną aby trafic do NIEBA musisz pyknąć w kalendarz a Armagedon to dzień wejścia do RAJU dlatego ŚJ są tak wyrywni po prostu nie należą do tego świata tak jak i Jezus .

Reklama

Napisał(a): Gość -

MATEUSZA 24:37-39
37. Jakie bowiem były dni Noego, taka też będzie Obecność Syna Człowieczego - ZERUBARIELA
38. Bo jacy byli w owych dniach przed potopem - jedli i pili, mężczyźni się żenili a kobiety wydawano za mąż, aż do dnia, gdy Noe wszedł do arki,
39. i nie zwrócili na nic uwagi, aż przyszedł potop i zmiótł ich wszystkich - tak będzie z obecnością Syna Człowieczego - ZERUBARIELA

ŁUKASZA 17:28-30
28. Podobnie jak działo się za dni Lota: jedli, pili, kupowali, sprzedawali, sadzili, budowali
29. Ale w dniu, w którym Lot wyszedł z Sodomy, spadł z nieba deszcz ognia i siarki i zgładził ich wszystkich
30. Tak Samo Będzie W Owym Dniu, w którym Syn Człowieczy - ZERUBARIEL ma być objawiony

~ZUANA

Reklama

Napisał(a): ~gosc1 -

banita53
Ty masz sprawę uproszczoną aby trafic do NIEBA musisz pyknąć w kalendarz a Armagedon to dzień wejścia do RAJU dlatego ŚJ są tak wyrywni po prostu nie należą do tego świata tak jak i Jezus .
Taa śj nie należą do tego świata. To po prostu kosmici :)

Reklama

Napisał(a): banita53 -

~gosc
banita53 a Armagedon to dzień wejścia do RAJU
Poprzyj Biblia to co piszesz. Oczywiscie raj " na ziemi " pomijasz, dlaczego?
+++++++++++++
Są te tematy na Forum mam cię uczyć podstaw ? szaraka?
Masz dobre intencje to zaloguj się i zdobądź zaufanie.

Zacznij czytać Biblię skoro BÓG stworzył ZIEMIĘ i RAJ i zmartwychwstanie będzie na ZIEMI i SĄD to użyj swojego IQ ,

Ks. Rodzaju
(8) A zasadziwszy ogród w Eden na wschodzie, Pan Bóg umieścił tam człowieka, którego ulepił.

(Ks. Rodzaju 2:8, Biblia Tysiąclecia)

(10) Z Edenu zaś wypływała rzeka, aby nawadniać ów ogród, i stamtąd się rozdzielała, dając początek czterem rzekom.

(Ks. Rodzaju 2:10, Biblia Tysiąclecia)

(15) Pan Bóg wziął zatem człowieka i umieścił go w ogrodzie Eden, aby uprawiał go i doglądał.

(Ks. Rodzaju 2:15, Biblia Tysiąclecia)

(23) Dlatego Pan Bóg wydalił go z ogrodu Eden, aby uprawiał tę ziemię, z której został wzięty.

(Ks. Rodzaju 3:23, Biblia Tysiąclecia)

(24) Wygnawszy zaś człowieka, Bóg postawił przed ogrodem Eden cherubów i połyskujące ostrze miecza, aby strzec drogi do drzewa życia.

(Ks. Rodzaju 3:24, Biblia Tysiąclecia)

(16) Po czym Kain odszedł od Pana i zamieszkał w kraju Nod, na wschód od Edenu.

(Ks. Rodzaju 4:16, Biblia Tysiąclecia)

MATEUSZA 19:28
28. Jezus-ZERUBARIEL rzekł do nich: Zaprawdę wam mówię: Przy odtworzeniu, gdy Syn Człowieczy-ZERUBARIEL zasiądzie na Swym Chwalebnym Tronie, również wy, którzyście Poszli w Moje ślady, będziecie zasiadać na dwunastu tronach, sądząc dwanaście plemion Izraela

IZAJASZA 32:1-2
1. Oto Król-ZERUBARIEL Będzie Panował Dla Prawości a Książęta będą sprawować władzę Książęcą dla Sprawiedliwości
2. I Każdy będzie jak Schronienie przed wiatrem i Kryjówka przed deszczową nawałnicą, jak Strumienie Wody w bezwodnej krainie, jak Cień Wielkiej Skały w wyczerpanej ziemi

~ZUANA

APOKALIPSA 19:16
16. A na swej szacie wierzchniej, mianowicie na udzie, (ZERUB-ARIEL) ma napisane imię: (Jezus-ZERUBARIEL) KRÓL królów i PAN panów

1 TYMOTEUSZA 6:14-15
14. ....żebyś przestrzegał tego przykazania w sposób niesplamiony i nieposzlakowany aż do ujawnienia się naszego Pana-ZERUBARIELA, Jezusa-ZERUBARIELA Chrystusa
15. Owo ujawnienie się JEGO-ZERUBARIELA, w Wyznaczonym Czasie ukaże się (ZERUB-ARIEL), Szczęśliwy i jedyny Mocarz - Król królujących i Pan panujących, ....

HEBRAJCZYKÓW 10:37
37. „Jeszcze bowiem za krótką, za bardzo krótką chwilę Przyjdzie (UJAWNI Się) TEN-ZERUBARIEL, Który ma Nadejść i Nie spóźni się"

~ZUANA

Napisał(a): ~gosc -

banita53

(24) Wygnawszy zaś człowieka, Bóg postawił przed ogrodem Eden cherubów i połyskujące ostrze miecza, aby strzec drogi do drzewa życia.

(Ks. Rodzaju 3:24, Biblia Tysiąclecia)

A Ty co tak WYRYWKOWO? Tak wlasnie podchodzicie do Slowa Bozego. Raj o ktorym piszesz BYL i nigdzie nie jest napisane, ze ludzie beda zyli w " raju na ziemi " bo zyli w tym raju RAZ az zgrzeszyli.

KSIEGA RODZAJU 24.17-24 ( BT )

17 Do mężczyzny zaś [Bóg] rzekł: «Ponieważ posłuchałeś swej żony i zjadłeś z drzewa, co do którego dałem ci rozkaz w słowach: Nie będziesz z niego jeść -
przeklęta3 niech będzie ziemia z twego powodu:
w trudzie będziesz zdobywał od niej pożywienie dla siebie
po wszystkie dni twego życia.

18 Cierń i oset będzie ci ona rodziła,
a przecież pokarmem twym są płody roli.

19 W pocie więc oblicza twego
będziesz musiał zdobywać pożywienie,
póki nie wrócisz do ziemi,
z której zostałeś wzięty;
bo prochem jesteś
i w proch się obrócisz!»4

20 Mężczyzna dał swej żonie imię Ewa5, bo ona stała się matką wszystkich żyjących.

21 Pan Bóg sporządził dla mężczyzny i dla jego żony odzienie ze skór i przyodział ich.

22 Po czym Pan Bóg rzekł: «Oto człowiek stał się taki jak My: zna dobro i zło; niechaj teraz nie wyciągnie przypadkiem ręki, aby zerwać owoc także z drzewa życia, zjeść go i żyć na wieki»6.

23 Dlatego Pan Bóg wydalił go z ogrodu Eden, aby uprawiał tę ziemię, z której został wzięty.

24 Wygnawszy zaś człowieka, Bóg postawił przed ogrodem Eden cherubów i połyskujące ostrze miecza, aby strzec drogi do drzewa życia7.

PRZYSŁÓW 8:22, 27, 30, 31
22. JEHOWA ❤ BÓG Mnie-ZERUBARIELA utworzył jako (PIERWOCINY) Początek SWOJEJ Drogi, najwcześniejsze ze SWYCH dawnych Dzieł
27. Kiedy JEHOWA ❤ BÓG przygotowywał niebiosa, Ja-ZERUBARIEL tam Byłam, gdy JEHOWA ❤ BÓG ustanawiał okrąg na obliczu wodnej głębiny....
30. ....wtedy Ja-ZERUBARIEL Byłam obok NIEGO mistrzowskim wykonawcą i (ZERUB-ARIEL) Byłam kimś, kogo JEHOWA ❤ BÓG dzień w dzień szczególnie miłował, Ja-ZERUBARIEL zaś wciąż się przed NIM weseliłam
31. weseląc się żyzną krainą JEGO ziemi a rzeczy, które (ZERUB-ARIEL) miłowałam, były u synów ludzkich

~ZUANA

JANA 1:14
14. A Słowo-ZERUBARIEL stał się ciałem i przebywa wsród nas i widzieliśmy chwałę JEGO, chwałę, jaka się od OJCA (JEHOWY ❤ BOGA) należy jednorodzonemu Synowi i (Jezus-ZERUBARIEL) był i jest pełen życzliwości niezasłużonej i prawdy

~ZUANA
« Wróć do tematów
Do góry strony: POWTÓRNE PRZYJŚCIE JEZ-U.S.A. CHRYST-U.S.A.-!