2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi2 tys.
  • Ocen na +24
2 tys. ppt ?

POWTÓRNE PRZYJŚCIE JEZ-U.S.A. CHRYST-U.S.A.-! (2266)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: POWTÓRNE PRZYJŚCIE JEZ-U.S.A. CHRYST-U.S.A.-!

Napisał(a): sosna177 -

frankeman No i dobrze, że nie dotarła.
Bo jak dotrze wszędzie, to nastąpi koniec.Tak mówi Pismo.
Ty chcesz aby nastąpił koniec ?
Zacznę od końca.
Wyczekuję tego, każdego dnia. Kiedy Pan Jezus przyjdzie, by zabrać z tej ziemi... Swój Kościół....będę tam. I dla mnie będzie to koniec tej ziemskiej pielgrzymki.
Będę w innym wymiarze.
I nie będzie mnie dotyczyć to, co Bóg przygotował na tą ziemię
Lecz ten świat, będzie dalej istniał. I to nie będzie koniec świata, jak próbują nam mówić ŚJ.

Napisał(a): frankeman -

Aha, czyli w bajkę Świadków Jehowy nie wierzysz.
Masz swoją bajkę, w którą nie wierzą Świadkowie Jehowy.
Są tysiące innych, którzy nie wierzą w bajki wyznawane przez tysiące kolejnych.
Biorąc pod uwagę, że wszystkie te bajki mają wspólne źródło pozostaje stwierdzić, że źródło też jest bajkowe.

Reklama

Napisał(a): Gość -

1 JANA 2:15-17
15. Nie miłujcie świata ani tego co na świecie. Jeżeli ktoś miłuje świat, nie ma w Nim Miłości ❤️ do Ojca
16. Ponieważ wszystko na świecie, pragnienie ciała i pragnienie oczu i popisywanie się swymi środkami do życia, nie pochodzi od Ojca, lecz pochodzi od świata
17. Ponadto świat przemija i tak jest z Jego pragnieniem, ale kto wykonuje wolę JEHOWY ❤️ BOGA, ten pozostaje na wieki

~ ZUANA

Reklama

frankeman Aha, czyli w bajkę Świadków Jehowy nie wierzysz.
Masz swoją bajkę, w którą nie wierzą Świadkowie Jehowy.
Są tysiące innych, którzy nie wierzą w bajki wyznawane przez tysiące kolejnych.
Biorąc pod uwagę, że wszystkie te bajki mają wspólne źródło pozostaje stwierdzić, że źródło też jest bajkowe.
Nie użyłam słowa " bajka ".
ŚJ, uważają, że będzie koniec świata, że ta ziemia przestanie istnieć, co jest nieprawdę.
Bóg spali tą ziemię do ostatniego korzenia, dzieła ludzkie na niej spłoną, ta ziemia będzie oczyszczona przez ogień.......o tym przeczytasz w Słowie Bożym.
To nie mnie mają wierzyć ŚJ, tylko Temu, ko te słowa wypowiedział, czyli Bogu.

Jeżeli jakaś książka jest napisana w ten sposób, że można ją interpretować na setki sposobów, często wzajemnie sprzecznych, to dla mnie taka książka nie może być źródłem jednoznacznych poglądów.
Gdyby taka sytuacja miała miejsce w przepisach prawa, to wszyscy by przyznali, że są to przepisy absurdalne.
Niestety, z niewiadomych powodów nie chcą tego przyznać w przypadku niektórych książek.
Książka, która daje możliwość wyciągania sprzecznych wniosków może - ewentualnie - być przedmiotem dyskusji, ale nie determinacji sposobu postępowania.

Reklama

frankeman Jeżeli jakaś książka jest napisana w ten sposób, że można ją interpretować na setki sposobów, często wzajemnie sprzecznych, to dla mnie taka książka nie może być źródłem jednoznacznych poglądów.
Gdyby taka sytuacja miała miejsce w przepisach prawa, to wszyscy by przyznali, że są to przepisy absurdalne.
Niestety, z niewiadomych powodów nie chcą tego przyznać w przypadku niektórych książek.
Książka, która daje możliwość wyciągania sprzecznych wniosków może - ewentualnie - być przedmiotem dyskusji, ale nie determinacji sposobu postępowania.
I w tym tkwi cała prawda.
To nie Biblia jest ...zła....to ludzkie wierzenia, a każde wyznanie...ma swoje wierzenia...odchodzą od tego kanonu....i ustanawiają swoje.
Gdyby wszyscy wierzyli tak, jak jest w Biblii napisane, to nie byłoby 1200 różnych odłamów chrześcijaństwa....i wszyscy byliby w jedności i zgodzili by się ze Słowem Bożym.
To nie jest wina Boga, ani Jego Słowa.....to jest wina ludzi.

Napisał(a): ~fenix -

sosna177
frankeman Ostrożnie z tym głoszeniem Ewangelii.
Bo jest napisane w Piśmie:
A dobra nowina o królestwie Bożym będzie głoszona na całym świecie jako świadectwo dla wszystkich narodów. I wtedy nadejdzie koniec.
Wnioskuję, że gdyby Ewangelia nie była głoszona, to koniec by nie nadszedł.
Weźcie to pod uwagę.
Ewangelia.....ma być głoszona.....a to co piszesz....to pobożne życzenie, które się nie stanie.
Widocznie Ewangelia nie dotarła jeszcze do wszystkich ludzi. Nie wszyscy ludzie o Niej słyszeli, lub słysząc....nie wierzą. I to będzie świadczyć przeciw tym, co nie uwierzyli.
A kiedy już każdy człowiek będzie Ją słyszał....i nie będzie to miało znaczenia... co z tą wiadomością zrobił.....wtedy nadejdzie koniec.
koniec nastąpi dopiero wówczas gdy wypełni się liczba wybranych , a do tego jeszcze daleko.

~fenix
sosna177
frankeman Ostrożnie z tym głoszeniem Ewangelii.
Bo jest napisane w Piśmie:
A dobra nowina o królestwie Bożym będzie głoszona na całym świecie jako świadectwo dla wszystkich narodów. I wtedy nadejdzie koniec.
Wnioskuję, że gdyby Ewangelia nie była głoszona, to koniec by nie nadszedł.
Weźcie to pod uwagę.
Ewangelia.....ma być głoszona.....a to co piszesz....to pobożne życzenie, które się nie stanie.
Widocznie Ewangelia nie dotarła jeszcze do wszystkich ludzi. Nie wszyscy ludzie o Niej słyszeli, lub słysząc....nie wierzą. I to będzie świadczyć przeciw tym, co nie uwierzyli.
A kiedy już każdy człowiek będzie Ją słyszał....i nie będzie to miało znaczenia... co z tą wiadomością zrobił.....wtedy nadejdzie koniec.
koniec nastąpi dopiero wówczas gdy wypełni się liczba wybranych , a do tego jeszcze daleko.
Czy daleko? Nie mam pojęcia, lecz wiem, że żyjemy w ostatniej minucie przed godziną zero.
Kiedy ten ostatni wejdzie w skład Oblubienicy......wtedy Ona zostanie porwana z tej ziemi.
A cały świat....nawet tego nie zauważy. To nie będzie tak, jak to można obejrzeć na filmach na You Tube......Bóg jest Bogiem porządku.
Jezus kazał nam patrzeć na drzewo figowe, i na inne drzewa.
Drzewem Figowym jest naród Izraelski.
Ponad 2200-lat, oni nie mieli swojej ojczyzny. Byli rozproszeni do wszystkich narodów na całym świecie.
Bóg powiedział, że w dniach ostatecznych....on ich zgromadzi w Izraelu.
I w roku 1948.......naród Izraelski, odzyskał swoją ojczyznę.
Niedługo będzie 70 lat, jak najstarsza flaga świata, Gwiazda Dawida.....powiewa na wzgórzach Izraela.
I to jest znak, że żyjemy....nie tylko w ostatecznych czasach....lecz w zapożyczonym czasie.

Nie wydaje mi się, aby Jahwe miał staranie o tych, którzy nie mają pojęcia o jego istnieniu.
No bo skoro nie mają pojęcia o istnieniu Jahwe, to nie są w stanie wypełniać przykazań, które Jahwe ustanowił.
Gdyby Jahwe troszczył się o wszystkich, a nie tylko o tych, którzy przestrzegają przykazań, to przykazania byłyby zbędne.
Uważasz, że przykazania są zbędne ?
Można być pochwyconym bez przestrzegania przykazań ?
« Wróć do tematów
Do góry strony: POWTÓRNE PRZYJŚCIE JEZ-U.S.A. CHRYST-U.S.A.-!