13
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń114
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +-15
13 ppt ?

Pozowanie do zdjęć (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Pozowanie do zdjęć

Napisał(a): ~Maryśka -

Chciałabym wychodzić szczuplej na zdjęciach. Czy są jakieś sposoby na pozowanie do zdjęć, aby wychodzić szczupło? :) Lubię być na zdjęciach, więc pewnie jakies specjalne pozowanie do zdjęć nie sprawi mi kłopotu. Potrzebuję tylko rady, jak takie pozowanie do zdjęć powinno wyglądać. Dzięki :)
INTERIA.PL

Re: Pozowanie do zdjęć

Napisał(a): Gość -

Rozumiem, że należysz do osób świadomych siebie i jesteś tym samym fotogeniczna ;) Pozowanie do zdjęć powinno wiązać się z odpowiednim ustawianiem się przed obiektywem. Na pewno na pozowanie do zdjęć składa się nie tylko samo piękno osoby fotografownej, lecz dobór odpowiednich kolorów ubrania i makijaż ;)

Reklama

Napisał(a): ~lolka -

Jeśli wiesz, że na jakiejs imprezie, czy spotkaniu będzie pozowanie do zdjęć to zadbaj o detale, bo to wlaśnie aparat najczęściej wychwytuje. Pamiętaj aby zamaskować wszystkie niedoskonałości cery. Pozowanie do zdjęć to także umiejętne stanie przed obiektywem. Aha! I pamiętaj, aby przy pozowaniu do zdjęc twarz zawsze była nieco wyciągnięta, aby nie było efektu podwójnego podbródka.

Reklama

Reklama

Napisał(a): panek344 -

Można się nauczyć. W sieci jest wiele artykułów o tym jak pozować . Na przykład tutaj:
http://www.po(...)hodzic/
Zerknij sobie równiez na sesje modelek. W jakich pozycjach pozują. W sieci jest wiele filmików z takich sesji. Możesz zorientować się w jakich różnych pozycjach są robione zdjęcia.

Myslisz,że każda modelka wiedziała jak pozować już na samym początku?

Napisał(a): ~wiolak -

No ja miałam tak samo, a zawsze chciałam mieć ładne zdjęcia portretowe, więc wybrałam się do super fotografa, pana Krzysztofa Gac i miałam u niego sesję, na której powiedział mi co zrobić abym wyglądała lepiej, co zrobić z rękoma, itp. Wrażenia niesamowite, zdjęcia wyszły pięknie, wyglądam na nich super,polecam bardzo, zresztą zobacz sobie jego portfolio na stronie http://krzysz(...)gac.pl/, mnie przekonało :).
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pozowanie do zdjęć