35
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +2
35 ppt ?

pozycja na hiszpana (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

pozycja na hiszpana

Napisał(a): ~zakręcony -

Jestem ciekawy jak w urozmaicaniu życia seksualnego sprawdza się pozycja na hiszpana, czyli wsunięcie członka między piersi kobiety i wykonywanie ruchów frykcyjnych . Mówiąc szczerze im więcej o tym czytam tym bardziej mnie to kręci i chciałbym tego spróbować. Czy ktoś z obecnych na forum mężczyzn jak i kobiet próbował takiej metody stymulacji? Domyślam się, że dla facetów jest to bardzo przyjemne, ale zastanawiam się czy kobiety też to lubią. I jak się domyślam nie każda kobieta może spełnić takie fantazje.. Przy małym biuście to chyba nie wchodzi w grę? Co w ogóle myślicie o pozycji na hiszpana? Podzielcie się doświadczeniami
INTERIA.PL

Re: pozycja na hiszpana

Napisał(a): ~Jolka34 -

Moim zdaniem, każde urozmaicenie jest dobre, innymi słowy nie ma się co zastanowić czy w określonych warunkach coś nam podpasuje czy nie. Warto po prostu spróbować i samemu się przekonać. A pozycja na hiszpana jest przyjemna zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet!

Re: pozycja na hiszpana

Napisał(a): ~cinek -

Z całym szacunkiem dla małych piersi, które swoją drogą bardzo lubię, ale nie wyobrażam sobie pozycji na hiszpana przy małych piersiach. Wszystko zależy jak bardzo małych, ale przy miseczce A lub B? Przepraszam bardzo, gdzie chcielibyście wsadzić swój narząd? Jakoś przekracza to moją wyobraźnię. Sam nie próbowałem nigdy na hiszpana.

Re: pozycja na hiszpana

Napisał(a): ~5463 -

Myślę, że problem może być z małymi piersiami, no i z takimi, które nie są już w dobrej kondycji.. Oczywiście wiele rzeczy da się przeskoczyć, ale może zacznij od tego, że znajdziesz sobie partnerkę i w ogóle zapytasz, czy ona ma ochotę na takie zabawy? Bo tak trochę zabierasz się do tego od końca..

Re: pozycja na hiszpana

Napisał(a): ~hiszpanin -

~cinek Z całym szacunkiem dla małych piersi, które swoją drogą bardzo lubię, ale nie wyobrażam sobie pozycji na hiszpana przy małych piersiach. Wszystko zależy jak bardzo małych, ale przy miseczce A lub B? Przepraszam bardzo, gdzie chcielibyście wsadzić swój narząd? Jakoś przekracza to moją wyobraźnię. Sam nie próbowałem nigdy na hiszpana.
A miseczkę A lub B już widziałeś?
« Wróć do tematów
Do góry strony: pozycja na hiszpana