76
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń611
  • Odpowiedzi70
  • Ocen na +0
76 ppt ?

Pożyczka gotówkowa (71)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Pożyczka gotówkowa

Napisał(a): Michal299 -

Osobiście korzystam z daiglob.eu. Koszty mają dużo niższe niż duże, znane firmy pożyczkowe. Rożnica to prawie 150zł i tak naprawdę jak się spóźniłem dwa dni to nie było odsetek tylko Pan zadzwonił i zapytał kiedy wpłacę. Dopiero kiedy zwleka się dłużej to oczywiście jak wszędzie lecą odsetki i ponaglenia. Polecam ze względu na niskie koszty
INTERIA.PL

Napisał(a): ~asia -

brałam pożyczkę w Ekspres Kasa, polecam wszystkim, mi pomogła bo trochę zabrakło na remont mieszkania, generalnie pieniądze pojawiły się chwilę po złożeniu wniosku i potrzebowałam tylko dowód z formalności. Mam też znajomych, którzy brali tu pożyczkę i też byli zadowoleni.

Napisał(a): oewonga -

~tajka Jeśli ktoś chce małą kwotę i niski koszt (10zł) to dobra ofertę ma wonga.
Witam! Zgadza się, tajka – nasza oferta jest bardzo atrakcyjna. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki w wonga.com wynosi aktualnie 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, pożyczka udzielana jest na okres aż do 60 dni. Aby wnioskować o pożyczkę w wonga.com należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.com.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 30 70 599* lub skorzystania z chata na naszej stroniehttps://www.w(...)nteria.

Pozdrawiam
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Napisał(a): jovitte -

Witam. Myślę, że w takiej sytuacji finansowej warto dwa razy przemyśleć decyzję o pożyczce, szczególnie chwilówce. Jednak z drugiej strony platformy takie jak Wonga oferują możliwość dokładnego określenia wysokości pożyczki, jak i czasu spłaty. Tu masz podstawowe informacje o tym typie pożyczki: https://www.w(...)-dziala
Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam.

Napisał(a): ~Magda29 -

[b][b][/b][/b]Również jestem w takiej sytuacji i zastanawiam się gdzie wziąć pożyczkę. Dużo czytała i się nasłuchałam i wydaje mi się, że zdecyduje się na pożyczkę w Wonga. Myślę, że to jest najrozsądniejszy wybór. Może tez Ci będzie pasować. Pozdrawiam :)

Napisał(a): oewonga -

Witam! Magda29, dziękuję za wspomnienie oferty pożyczki w wonga.com. Warto z niej skorzystać, bowiem to pewność sprawdzonej oferty, bez żadnych ukrytych kosztów. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi można ustawić kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.com. Podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki bierzemy pod uwagę m.in. informacje w biurach informacji gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz ocenę zdolności kredytowej Klienta.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na naszej stroniehttps://www.w(...)nteria.

Pozdrawiam
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Napisał(a): paulajner8 -

troche nie roumiem . zaraiasz 1400 zł , masz kredyt , spłacasz po 500 zł i hcesz jeszcze wziać laptopa na raty ? a z czego ty bedziesz kolego żyć ? no ale dobra , nie moja sprawa . W banku raczej nie dostaniesz . Spróbuj moze w jakiejś firmie pożyczkowej . W lendonie wiem ,ze masz pierwsza pożyczke do 1500 zł na 30 dni bez odsetek .wniosek składasz online
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pożyczka gotówkowa