76
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń611
  • Odpowiedzi70
  • Ocen na +0
76 ppt ?

Pożyczka gotówkowa (71)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Pożyczka gotówkowa

Napisał(a): calour -

Sam wiem z doświadczenia,że banki obecnie bardzo niechętnie udzielaja kredytów osobom zadłuzonym. Aktualnie nie mam już długów ale swego czasu miałem problemy ze spłatą kilku kredytów. Slad w historii kredytowej został . I to bardzo negatywny. Jakiś czas temu przeszedłem sie po kilku bankach i pomimo dobrych dochodów nie chcieli mi udzielić kredytu.

Jeśli ktoś z Was chciałby wziąc pożyczkę w firmie prywatnej to polecam zajrzeć sobie do zestawień ofert takich firm
http://www.te(...)uzonych

Na tej stronie jest dobre porównanie. Będziecie mieli rozeznanie jakie oprocentowanie maja dane firmy.
INTERIA.PL

Napisał(a): sweetlovin -

własnie widziałam ta ofertę od lendona , pierwsza pożyczka do 2000 zł na 30 dni bez odsetek .A wniosek tez skłąda się onilne . Ja juz kiedyś pozyczałam od nich i pamietam ,ze dobrze się z ta firmą wspólpracowało > na pewno sa uczciwi . teraz tez słyszałam z,e jest coś takiego jak refinansowanie , czyli jeżeli się nie ma możliwosci spłaty w terminie wtedy można skorzystać własnie z tego refinansowania , nie rosną wówczas odsetki a okres spłaty się wydłuza

Napisał(a): ~pączek4 -

Ja wolę z Profi Credit bo tam nie oszukują jak w innych firmach pożyczkowych. Trzymają się ustalonych warunków bez kruczków. Niskie oprocentowanie i długie terminy spłaty to jest coś co ich cechuje. Ogólnie super obsługa polecam.

Napisał(a): tatianka8888 -

z tym ,ze np Lendon tez nie oszukuje . Zawsze ma bardzo atrakcyjne oferty dla klientów . I rzeczywiście , podwyższyli znów kwote pierwszej pozyczki do 2000 zł na 30 dni bez odsetek . Poza tym ogromnym atutem jest to ze w razie problemów mozemy skorzystac z tzw , pożyczki refinansującej , czyli wydłuża nam sie okres spłaty o kolejne 30 dni , odsetki nie rosna , sołacamy dług na czas . Jedne co powinniśmy pamiętać przy zaciąganiu jakiejkolwiek pożyczki to fakt , ze pożyczamy tyle ile będziem w stanie oddać , A nie ,że zaciagniejmy pożyczke przewyższające nsze możliwości .

Napisał(a): ~Anita91 -

Z tym pożyczaniem to nie wiem ...niby raz pozyczałem i wszystko było ok ale wolę zarabiać. Ostatnio podjąłem współpracę z Profi Credit i nie żałuję, bo zarabiam prawdziwe pieniądze przez Internet. Od każdej sprzedanej pożyczki dostaję 2% prowizji. Jak dla mnie super sprawa bo jestem studentem.

Napisał(a): Nicolas -

a to jak , polecasz jakoś tą firme ? jak to wygląda ? i na tym zarabiasz ? Ja akurat nie miałem stycznosci z ta firmą , lecz z Lendonem , podobnie jak niektórzy poprzednicy . ogromna wygoda pod względem składania wniosku , pieniadze sa na koncie szybko , zazwyczaj do 15 min , dużo też zalezy w jakim masz banku . konto . ogromnym plusem jest równiez wysokość kwoty , którą użycza Lendon na te 30 dni , A w razie czego jest jeszcze to refinansowanie , dzięki któremu wydłuża się okres spłaty ;)

Napisał(a): ~jolii -

Z chwilówkami trzeba ostrożnie, ale na pewno jest to często jedyna alternatywa. Sam korzystałem z takich pożyczek dziesiątki razy i nie miałem problemów. Trzeba tylko na czas spłacić. Co do tych ofert za 0 zł to można takie znaleźć faktycznie. Na stronie http://chwilovka.pl/ jest ich trochę, z tym że są to propozycje tylko dla nowych klientów i ich pierwszych pożyczek.

Napisał(a): Piurtys -

Czy kupno drona o wartości 5000zł na raty to dobry pomysł? mam gotówkę odłożoną ponad 3000zł, czy dozbierać dwa tys i kupić za gotówkę czy brać na raty teraz? zależy mi na czasie. Jak już na raty to jakiś tani bank polecicie? tu znalazłem jakieś zestawienie ofert banków https://kredyty-gotowkowe.centrumfinansowe.pl/ , nie znam się na tych sprawach, proszę o jakieś porady

Napisał(a): Piurtys -

madox66 Nie smedz bocie że ci marne 2 tysięcy do drona brakuje bo za 3 tysiące też kupisz a poza tym zimą będziesz nim latał? Napisz uczciwie że jesteś platnym spamerskim hejterem to ludzie ci uwierza.
Skąd ta agresja w stosunku do mnie? masz jakieś kompleksy, może będę mógł pomóc, znam wielu specjalistów? :)

Dronem będę latał głównie wiosną i latem, ale zimą też jak najbardziej, wspólnie z kolegą mamy zamiar rozpocząć pewien projekt związany z filmowaniem z drona. Człowieku dron za 3 tysiące mnie nie interesuje, szukam porządnego drona a nie szmelc dla dzieciaków służący do zabawy. Dron którego upatrzyłem to koszt 5000zł, chodź rozważam też innego DJI w cenie 6500zł.

Napisał(a): madox66 -

Piurtys
madox66 Nie smedz bocie że ci marne 2 tysięcy do drona brakuje bo za 3 tysiące też kupisz a poza tym zimą będziesz nim latał? Napisz uczciwie że jesteś platnym spamerskim hejterem to ludzie ci uwierza.
Skąd ta agresja w stosunku do mnie? masz jakieś kompleksy, może będę mógł pomóc, znam wielu specjalistów? :)

Dronem będę latał głównie wiosną i latem, ale zimą też jak najbardziej, wspólnie z kolegą mamy zamiar rozpocząć pewien projekt związany z filmowaniem z drona. Człowieku dron za 3 tysiące mnie nie interesuje, szukam porządnego drona a nie szmelc dla dzieciaków służący do zabawy. Dron którego upatrzyłem to koszt 5000zł, chodź rozważam też innego DJI w cenie 6500zł.
No cóż nic do ciebie nie mam i jesteś pierwszym co odpisał,sam widzisz że reszta postów jest produkowana przez reklamowe boty które nie odpowiedzą ci na post a jedynie wkleją kolejną reklamę.Nie znam się na dronach więc masz pewnie rację ale znam się na pożyczkach bo mija siostra pracuje w banku.....banku a nie parabanku których reklamy zalewają ten temat.Mimo wszystko radzę spróbować w banku lub....zaoszczędzić.O parabankach z litości nie wspomnę bo to jest brzytwa dla desperatów a za takiego się pewnie nie uważasz,pozdrawiam i życzę kupna wymarzonego drona....a może na raty?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pożyczka gotówkowa