217
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi197
  • Ocen na +6
217 ppt ?

pożyczki z pomocnz pożyczka (198)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: pożyczki z pomocnz pożyczka

Napisał(a): gość -

W każdym przypadku, niezależnie od kwoty udzielana jest pożyczka bez zaświadczeń z US i ZUS, bez sprawdzania klientów w BIK. W pomocnej pożyczce mogą uzyskać pożyczkę nawet osoby mające problemy z komornikiem.
My właśnie wzięliśmy pożyczkę na kwotę 25 000 zł. Jej koszty były niewielkie, zobacz:
"Czas spłaty: 10 lat; kwota pożyczek: 25 000,00 zł; rata: 330,40 zł.Składniki raty: nominalna stopa procentowa 10,00%; opłaty administracyjne 0,00 zł. Całkowita kwota kredytu: 25 000,00 zł. Opłata: 1 500,00 zł; prowizja: 0 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania: 12,20 %; całkowita kwota do zapłaty: 41 143,60 zł"

Reklama

Re: pożyczki z pomocnz pożyczka

Napisał(a): gość -

Warto się postarać o dotację. Musisz udać się tylko do Urzędu Pracy i zapytać o to, czy nadal są przyjmowane wnioski o dotację. Gdyby Ci się udało, otrzymujesz 20 000 zł na założenie działalności gospodarczej. Jeśli uda Ci się utrzymać firmę przez rok, nie będziesz musiał zwracać tych pieniędzy. Idź i zapytaj- naprawdę warto!

Reklama

Re: pożyczki z pomocnz pożyczka

Napisał(a): gość -

Z tego co wiem, bezzwrotne dotacje miały się skończyć. Urząd Pracy miał zaprzestać udzielać takich dotacji. W zamian za to mieli udzielać niskooprocentowanych pożyczek. Nie wiem tylko czy te przepisy już weszły w życie, czy rzeczywiście nie można już składać wniosków o dotację.

Re: pożyczki z pomocnz pożyczka

Napisał(a): gość -

O końcu bezzwrotnych dotacji ciągle piszą, ale jeszcze nie weszło to w życie. Zobaczcie:
"Do 2013 roku pozostaną bezzwrotne granty, ale będą przysługiwać tylko osobom znajdującym się w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy. Pozostali, jeśli będą mieli minimalny kapitał początkowy, będą się mogli ubiegać o mikropożyczki w kwocie do 40 tys. zł. Więc takiej jak do tej pory bezzwrotna pomoc.
Mikropożyczki będą wypłacane za pośrednictwem funduszy pożyczkowych. Przedsiębiorca w momencie zakładania firmy oraz w początkowym okresie jej funkcjonowania będzie mógł skorzystać także z usług doradczych i szkoleniowych świadczonych przez punkty konsultacyjne. Pomoc tak jak do tej pory będzie wypłacana na podstawie biznesplanu, ocenionego przez fundusz pożyczkowy. "

Reklama

Re: pożyczki z pomocnz pożyczka

Napisał(a): gość -

Szanse na dotacje będą niewielkie. A korzystanie z opcji pożyczki z UP już nie jest takie korzystne.
Myślę, że warto by było zajrzeć na stronę Idea Banku. Tam mają bardzo ciekawą ofertę dla firm, można tam również dostać środki na rozpoczęcie działalności. Możesz skorzystać np. z bezzwrotnej pożyczki.

Re: pożyczki z pomocnz pożyczka

Napisał(a): gość -

Nie wiem z czego się tak cieszycie. Wierzycie w to, że każdy przedsiębiorca dostanie pożyczkę, której nie będzie musiał spłacać? Żeby nie musieć spłacać pożyczki, trzeba spełnić masę warunków. A nawet jeśli spełnimy te warunki i tak będziemy musieli spłacić odsetki, które są naprawdę duże.

Re: pożyczki z pomocnz pożyczka

Napisał(a): gość -

gość Nie wiem z czego się tak cieszycie. Wierzycie w to, że każdy przedsiębiorca dostanie pożyczkę, której nie będzie musiał spłacać? Żeby nie musieć spłacać pożyczki, trzeba spełnić masę warunków. A nawet jeśli spełnimy te warunki i tak będziemy musieli spłacić odsetki, które są naprawdę duże.
Jakie warunki trzeba spełnić by nie spłacać tej pożyczki? One rzeczywiście są takie trudne do spełnienia? Nie przesadzasz trochę?

Re: pożyczki z pomocnz pożyczka

Napisał(a): gość -

Nie przesadzam. Zobacz sobie:
"Co trzeba zrobić, by na koniec nie zapłacić bankowi tych pożyczonych 10.000 zł? Ano trzeba mieć w Idea Banku konto przez całe 10 lat (dziś jest darmowe, ale... prezes Augustyniak bardzo by mnie zdziwił, gdyby za jakiś czas nie wprowadził opłat, zwłaszcza kiedy pozyska już odpowiednią liczbę "niewolników", którzy podpisali cyrograf na 10 lat) oraz płacić abonament TaxCare (jak już ustaliliśmy - od 49 zł miesięcznie).
Złoty interes, tylko dla kogo? A jak się przeczyta dokładnie regulamin, to łatwo zauważyć, że piszą w nim, iż wystarczy tylko raz w ciągu dziesięciu lat, tylko o malutki jeden dzień spóźnić się z ratą kredytu, a bank może skasować bonus bezpowrotnie i nieodwołalnie. I trzeba będzie nie tylko oddać horrendalne odsetki, nie tylko (ewentualnie) płacić za konto w Idea Banku, nie tylko płacić co miesiąc na TaxCare, ale i na koniec oddać 10.000 zł. Bo w regulaminie jasno jest napisane: spóźnisz jedną ratę - nie żyjesz. "

Re: pożyczki z pomocnz pożyczka

Napisał(a): gość -

Czy to takie trudne płacić raty w terminie? Przecież biorąc kredyt wychodzi się z założenia, że te raty będą płacone w odpowiednim czasie, prawda? Nikt nie zakłada, że będzie miał opóźnienia. Wg mnie taki wymóg to nie wymóg. Jeśli ktoś jest nieogarnięty i nie płaci rat w terminie całą pożyczkę będzie musiał spłacić... Jego sprawa.

Re: pożyczki z pomocnz pożyczka

Napisał(a): gość -

Ten abonament TaxCare chyba jest większym problemem. Płacenie co najmniej 49 zł miesięcznie nie każdemu będzie się podobało. Z tym kontem również wiąże się ryzyko, przecież bank zawsze może zmienić regulamin prowadzenia konta i wprowadzić opłaty za jego prowadzenie. Właśnie teraz stało się to w wielu bankach... w moim również :/

Re: pożyczki z pomocnz pożyczka

Napisał(a): gość -

Ta bezzwrotna pożyczka to żaden interes. Nawet jeśli nie będzie trzeba spłacać kapitału, trzeba będzie spłacić odsetki, które są strasznie duże. W ciągu 10 lat uzbiera się niezła suma odsetek. Pewnie niewiele osób wie o tym, że ta pożyczka wcale nie jest korzystna. Idea Bank nieźle to wszystko wymyślił.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • pomocna poyczka sp. z o.o. opinie
  • takto poyczka forum
  • czy w pomocnej pozyczce daja kredyt z komornikem
Do góry strony: pożyczki z pomocnz pożyczka