52
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi32
  • Ocen na +0
52 ppt ?

Praca daleko od miejsca zamieszkania (33)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Praca daleko od miejsca zamieszkania

Napisał(a): ~awan -

Mam problem i nie wiem jak go rozwiązać. Mianowicie, codziennie muszę do pracy dojeżdżać 80 km w jedną stronę. W pracy musze być na godzinę 6, wiec z domu wychodze o 4.30 a wstaję o 4.
Wracam około 16 i na prawdę jedyne co mi się chce to zjeść obiad, wykąpać się i iść spać. Za to moja żona ma pretensje, że nie interesuje się sprawami domowymii, nie spędzamy razem czasu. Proponowałem jej żebyśmy się przeprowadzili do miasta, gdzie pracuję ale się nie zgodziła. Miałem też plan żeby w tygodniu mieszkac w tamtym mieście a do domu przyjeżdzać na weekendy ale to juz w ogóle odpada, tak więc Panie i Panowie, co robić?
INTERIA.PL

Re: Praca daleko od miejsca zamieszkania

Napisał(a): ireneo -

chyba tak będzie z rok. Po nim będziesz miał żonę z głowy. Nie ciągniecie zgodnie tej bryki

Reklama

Reklama

Napisał(a): Justyna260 -

Namawiac zonę az do skutku. Do kobiet najlepiej przemawiają argumenty ekonomiczne. Wylicz jej, ile wydajesz na przejazdy i wskaz, ile mogłaby za to kupić. Zapros ją na week-end do miasta i roztocz uroki miejskiego zycia. Postaraj się podczas tego week-endu, żeby jej było zal wyjezdzac. Wbrew pozorom, kobiety lubią, kiedy podejmuje się za nie decyzje, a na pewno, gdy facet wie, czego chce.

Reklama

Napisał(a): Justyna260 -

~gosc
~hmm Na zachodzie dojeżdżają po 250 kilometrów .
Ns zachodzie maja 100 razy więcej autostrad i zarabiają 10 razy wiecej
To stereotyp. Nie czytałeś o slumsach? Wyobraz tez sobie, ze np. Amerykanie kupują głownie na kredyt. Kiedy pracujesz i stać cię na splatę kredytów, możesz mieć wszystko, ale biada ci, kiedy opuścisz chociaż jedną ratę. Od razu zabierają ci dom, samochód, meble. Nie ma pomiłuj!

Napisał(a): Gość -

80 km w dwie godziny? to czym Ty jeżdzisz do tej pracy? jak mieszkałam w polsce, to do pracy miałam 49 km, autobusem t osię troche umachałam, ale autkiem było szybciutko...

w tej historii mnie zastanawia, ta praca na 6..bliżej nie ma? mnie by się nawet przy bardziej wyrozumiałej żonie nie chciało...

może zmień i pracę i żonę?

Napisał(a): ~gosc -

egle 80 km w dwie godziny? to czym Ty jeżdzisz do tej pracy? jak mieszkałam w polsce, to do pracy miałam 49 km, autobusem t osię troche umachałam, ale autkiem było szybciutko...

w tej historii mnie zastanawia, ta praca na 6..bliżej nie ma? mnie by się nawet przy bardziej wyrozumiałej żonie nie chciało...

gdzie mieszkasz teraz?

~gosc
egle 80 km w dwie godziny? to czym Ty jeżdzisz do tej pracy? jak mieszkałam w polsce, to do pracy miałam 49 km, autobusem t osię troche umachałam, ale autkiem było szybciutko...

gdzie mieszkasz teraz?
w domu, szukasz lokum? przyjmuję tylko ze statusem uchodźcy....

Napisał(a): ~kolo -

w 1,5 godziny - od 4:30 do 6 i się nie dziwię, u mnie przejechanie 60 km zajmuje często nawet 80 minut
nie wiem kiedy mieszkałaś w tym pożal się boże kraju, ale dróg tu nie przybyło a samochodów i owszem

Napisał(a): ~gosc -

egle
~gosc

gdzie mieszkasz teraz?
serio? bo wygląda jakbyś pisała spod mostu

w domu, szukasz lokum? przyjmuję tylko ze statusem uchodźcy....

mam do pracy 15 km ... jadę, a właściwie toczę się 45 min, a bywa ze więcej w godzinach szczytu ...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Praca daleko od miejsca zamieszkania