12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń126
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +0
12 ppt ?

Praca dla operatorów maszyn CNC oraz spawaczy (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Praca dla operatorów maszyn CNC oraz spawaczy

Napisał(a): Gość -

Jeśli posiadasz uprawnienia oraz doświadczenie w pracy na stanowisku operatora maszyn CNC, spawacza TIG, MIG lub MAG, zgłoś się do biura agencji pośrednictwa pracy SBA Euro. Najświeższe oferty pracy gwarantują zatrudnienie wszystkim osobom spełniającym wymagania stawiane przez pracodawców. W dniach 4-6 maja b.r. odbędą się testy praktyczne sprawdzające umiejętności kandydatów.

Zajrzyj na stronę sbaeuro.pl i dowiedz się więcej :) Nie trać czasu !!!
INTERIA.PL

Re: Praca dla operatorów maszyn CNC oraz spawaczy

A do kiedy należy się zgłaszać ? Byłbym zainteresowany tą ofertą. Mam potrzebne papiery, chętnie wykażę się tym, co potrafię. Pracowałem jako spawacz przez 7 lat, ale niestety zakład splajtował. Mój znajomy razem z żoną wyjechali z SBA do pakowania kanapek, chwalili sobie tą pracę. Czy na testy należy przynieść coś więcej, niż tylko papiery potwierdzające ukończenie kursów, jakieś świadectwo ukończenia szkoły ? Bardzo proszę o odpowiedź.

Roman

Wszyscy zainteresowani ofertą powinni przesłać aktualne CV wraz ze skanem dokumentów potwierdzających posiadane uprawnienia na adres email biura, który znajduje się w zakładce "KONTAKT" na stronie agencji :http://www.sb(...)ro.pl/. W tytule maila należy wpisać w zależności od wybranej profesji : OPERATOR MASZYN CNC lub SPAWACZ. Aktualny termin zgłoszeń mija 15. kwietnia, jednak agencja nie wyklucza jego przedłużenia.

Miłego dnia :)

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Błażej K -

A jeżeli także będziecie chcieli pomyśleć nad wyborem nowego sprzętu CNC do swojej firmy to śmiało mogę polecić abyście także odwiedzili stronę producenta TBI, który przygotował szeroki wybór tego typu maszyn o różnych wydajnościach. Do tego nie będziesz musiał obawiać się o jakość działania, czy prowadzone serwisy bo o to również dbają od początku do końca.

Napisał(a): ~Adam -

W Polsce ciężko coś znaleźć ogarniętego. Ja pracuję już kawał czasu w Niemczech. Teraz jestem w WBD i nie narzekam na warunki bo jest naprawdę dobrze jeśli chodzi o pieniądze, no i są kursy przez co można otrzymać certyfikat. Co do obróbki CNC to pracowałem przez 2 lata ale to raczej tak dodatkowo, bo większość czasu to spawanie.

Reklama

Napisał(a): ~Kamil -

~Olek Jak praca poza Polską to na pewno można polecić WBD. Dobre pieniądze i dobre warunki, zarówno dla tych bardziej doświadczonych jak i młokosów.
No ja właśnie próbuje się dostać do WBD, bo sporo osób poleca.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sba opinię kanapki
Do góry strony: Praca dla operatorów maszyn CNC oraz spawaczy