Odpowiadasz na:
Praca dla operatorów maszyn CNC oraz spawaczy

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Jeśli posiadasz uprawnienia oraz doświadczenie w pracy na stanowisku operatora maszyn CNC, spawacza TIG, MIG lub MAG, zgłoś się do biura agencji pośrednictwa pracy SBA Euro. Najświeższe oferty pracy gwarantują zatrudnienie wszystkim osobom spełniającym wymagania stawiane przez pracodawców. W dniach 4-6 maja b.r. odbędą się testy praktyczne sprawdzające umiejętności kandydatów. Zajrzyj na stronę sbaeuro.pl i dowiedz się więcej :) Nie trać czasu !!!

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Praca dla operatorów maszyn CNC oraz spawaczy

Napisał(a): ~Jurek -

Jak dla mnie praca za granicą dla spawaczy tylko i wyłącznie. Pracowałem w Niemczech w WBD i warunki naprawdę ok. W Polsce ciężko o coś porządnego.

Re: Praca dla operatorów maszyn CNC oraz spawaczy

Napisał(a): ~Kamil -

~Olek Jak praca poza Polską to na pewno można polecić WBD. Dobre pieniądze i dobre warunki, zarówno dla tych bardziej doświadczonych jak i młokosów.
No ja właśnie próbuje się dostać do WBD, bo sporo osób poleca.

Reklama

Re: Praca dla operatorów maszyn CNC oraz spawaczy

Napisał(a): ~Olek -

Jak praca poza Polską to na pewno można polecić WBD. Dobre pieniądze i dobre warunki, zarówno dla tych bardziej doświadczonych jak i młokosów.

Re: Praca dla operatorów maszyn CNC oraz spawaczy

Napisał(a): ~Mierzej -

Ja pracowałem przy maszynach CNC przez WBD i byłem bardzo zadowolony, ale ktoś już tu o nich wspominał, więc potwierdzam.

Reklama