Odpowiadasz na:
Praca dla rzeźników - Holandia

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Firma SBA Euro poszukuje osób z doświadczeniem w zawodzie rzeźnika. RZEŹNIK – UBOJOWIEC (WOŁOWINA) OPIS STANOWISKA: Pracownik ubojni w zakładach mięsnych (wołowina) WYMAGANIA: Doświadczenie w pracy jako rzeźnik-ubojowiec (wołowina) Dyspozycyjność na długi okres czasu (minimum rok) Preferowana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu średnim Silna motywacja do pracy przy mięsie Gotowość do szybkiego wyjazdu OFERUJEMY: Transport z Polski do Holandii oraz z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy Zakwaterowanie Obsługę kadrowo – administracyjną Atrakcyjne wynagrodzenie Zapraszam wszystkich zainteresowanych na stronę agencji SBA Euro, sbaeuro.pl Pozdrawiam :)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Praca dla rzeźników - Holandia

Napisał(a): Artur -

Eerlijk & Beter można polecić bo to pewna i sprawdzona firma. Dobra kasa i dobra umowa.

Napisał(a): gość -

Ja przez Eerlijk pracowałem i jak dla mnie warunki ok. Jak ktoś szuka pracy w Holandii to na pewno firma którą powinien wziąć w pierwszej kolejności pod uwagę.

Reklama

Napisał(a): gość -

Czy to przez agencję Eerlijk :) ? Jeśli tak to mogę polecić, warunki dobre.

Reklama