528
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń34 tys.
  • Odpowiedzi179
  • Ocen na +1
528 ppt ?

praca w Aquilamed powered by Ritello (180)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: praca w Aquilamed powered by Ritello

Napisał(a): Gość -

Aguilamed to były Powermed,zmienili tylko produkt i weszli w spółkę z LIbrexem.To wszystko.Jeżeli lubicie zarzynać własne samochody i żyć w świecie półprawd to polecam.Pieniądze z tego znikome .Byly przedstawiciel

Napisał(a): gość -

witam też mam taką sytuację tyle ze ja sie prawie w to wciagnęłam a teraz mam problem aby z tym zakończyć na początek obiecują kase i wszystko ja się starałam miałam najwięcej poleceń i ilość prezentacji jaka była potrzebna i co nic nie dostałam kasy jaka mniałam obiecana za prezentacje i polecenia ta firma to OSZUŚCI I TYLE JEDEN WIELKI WYZYSK i co najlepsze nadal przyjmują naiwniaków i są ogłoszenia przyjmą do pracy stała pensja 3000zł brutto + prowizje ja tez tak mniałam mnieć i wyszłam na minusie ludzie nie dajcie się wciągnąć !!

Reklama

Reklama

gość Hej jestem po rozmowie kwalifikacyjnej i niby jestem zatrudniona w Chorzowie na śląsku i w sumie boję się bo czytam ciągle że nie wypłacają pieniędzy więc nie wiem co o tym wszystkim musieć
I co dostałaś kasę?? Bo ja w sumie staram się o przyjęcie do firmy, ale różne rzeczy słyszę.

Dajcie sobie spokój, ja tez kiedyś pracowałem w podobnej firmie nie warto, jeśli chcecie w końcu trochę stabilizacji i niezłych warunków pracy to zapraszam do obecnej mojej firmy, co prawda nie sprzedają odkurzaczy ale sprzęt do masażu. Dla zainteresowanych to Medisana Poland a wiem że szukają dobrych handlowców.

aqila,power czy lion? jeden pies.Wczesniej razem pracowali ale poklucili sie o kase i jeden na drugiego bluzga.Ale prawda jest ze wykorzystuja i nie płacą.Najgorzej jest w elblagu,wroclawiu i kaliszu.Nawet jesli na poczatku jest ok to za chwile i tak was wykiwaja.To praca dla ludzi bez skrupulow i bezwzglednych.W tej pracy nie ma miejsca na sentymenty.Nie daja umowy o prace.Wylacznie umowa o dzielo.Prowizja za sprzedanie odkurzacza 600zl netto,z trzepakim 800,z garami 1000
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • aquilamed
  • ritello
  • aquilamed opinie
  • aquilamed praca
  • ritello opinie
  • ritello praca opinie
  • ritello praca
  • arkadiusz szterleja
  • odkurzacz ritello
  • aquilamed praca opinie