528
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń34 tys.
  • Odpowiedzi179
  • Ocen na +1
528 ppt ?

praca w Aquilamed powered by Ritello (180)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: praca w Aquilamed powered by Ritello

Napisał(a): ~ziomek -

~pipi
~PrzemysławWa Ogólnie to czytając te opinie nie wiem czy mówimy o tej samej firmie , przez cały mój okres pracy tutaj (pół roku do chwili obecnej), nie spotkałem się z żadną z powyższych praktyk, jeżeli lubisz swoje zajęcie to na pewno zostanie to docenione, chyba ze wolisz przeglądać opinie ludzi nie związanych z tą firmą a jeżeli nie to zapraszamy na rozmowe, myśle ze nikt sie nie zawiedzie ;)
Teraz zaczyna sieszkolenie w Olsztynie napiszcie coś o tym,czy sąumowy za 2400?
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Xylka -

gość witam też mam taką sytuację tyle ze ja sie prawie w to wciagnęłam a teraz mam problem aby z tym zakończyć na początek obiecują kase i wszystko ja się starałam miałam najwięcej poleceń i ilość prezentacji jaka była potrzebna i co nic nie dostałam kasy jaka mniałam obiecana za prezentacje i polecenia ta firma to OSZUŚCI I TYLE JEDEN WIELKI WYZYSK i co najlepsze nadal przyjmują naiwniaków i są ogłoszenia przyjmą do pracy stała pensja 3000zł brutto + prowizje ja tez tak mniałam mnieć i wyszłam na minusie ludzie nie dajcie się wciągnąć !!
No jak "mniałaś" "mnieć" to idź i się dogaduj :)

Reklama

Napisał(a): ~Zbigniew -

Jeśli masz ochotę zapierdzielać z odkurzaczem i zestawem garnków (garnki od Armaniego:) ) od drzwi do drzwi bez zagwarantowanej podstawy to ta praca jest właśnie dla Ciebie! --tak powinno brzmieć ogłoszenie o prace w tej Firmie.
W sieci można znaleźć natomiast ogłoszenie, że szukają kierowcy, ewentualnie instruktora czy też osoby od reklamy. W rzeczywistości po prawie 2 tygodniach szkolenia oferują Ci jedynie opcje sprzedawcy :) w firmie same nowe twarze, nikt oprócz chyba jednej osoby nie pracuje tam dłużej niż 1,5 miesiąca. Kwoty które podają w ogłoszeniu czy 2600 lub 2200 są wyssane z palca. Osobiście odradzam, szkoda waszego czasu :)
pozdrawiam

Reklama

Napisał(a): ~gość -

~Zbigniew Jeśli masz ochotę zapierdzielać z odkurzaczem ( ritello aquilamed) i zestawem garnków (garnki od Armaniego:) ) od drzwi do drzwi bez zagwarantowanej podstawy to ta praca jest właśnie dla Ciebie! --tak powinno brzmieć ogłoszenie o prace w tej Firmie.
W sieci można znaleźć natomiast ogłoszenie, że szukają kierowcy, ewentualnie instruktora czy też osoby od reklamy. W rzeczywistości po prawie 2 tygodniach szkolenia oferują Ci jedynie opcje sprzedawcy :) w firmie same nowe twarze, nikt oprócz chyba jednej osoby nie pracuje tam dłużej niż 1,5 miesiąca. Kwoty które podają w ogłoszeniu czy 2600 lub 2200 są wyssane z palca. Osobiście odradzam, szkoda waszego czasu :)
pozdrawiam
akwizycja rządzi się swoimi prawami sam odkurzacz ritello opinie ma raczej dobre hyba ze sami te dobre opinie pisza a to juz inna sprawa

Napisał(a): ~wenter -

~rush Uwaga !!! Telemarketerka z Bartoszyc pobiera polecenia dla męża i dla córki i dupa zostaje dla Ciebie i możesz jeździć .
u nas we wrocku jest tak samo jeden i drugi przyd upek dostaje dobre polecenia a reszta jeźdxi na szit

Reklama

Napisał(a): gość -

Miałem zaproszenie na jutro na 10 do firmy Gold.
Szczecin, ul. Juranda 14b, telefon 537445540 ale zrezygnowałem po informacjach z internetu.
Może komuś potrzebne aktualne namiary.
Pozdrawiam

~gość
~elninio
~gość Dzisiaj Remigiusz jest w Toruniu, Wrzosowa 19, Firma pod szyldem GOLD. Porusza się czarnym hamerem H2. Nazwiska jednak nie znam, ale po jego występie na zebraniu myślę że to on. Pozdrawiam
gość poszukuję osób Arkadiusz Szterleja i Remigiusz Wiśniewski Aquliamed Ritello Polska , odwdzięczę się sowicie jeśli ktoś z was zna aktualne miejsce zamieszkania, aktualny telefon lub jakikowlek inny ślad który pozwoli mi ich namierzyc odezwijcie się
Obecnie przebywaja w Szczecinie ....
dokładnie, sa w szczecinie, bylem u nich na rozmowie, zadzwonili, obecnie jestem juz po 3cim spotkaniu szkoleniowym, od poczatku wiedzialem ze cos smierdzi, za pieknie, firma nazywa sie gold. Ogolnie dziwnie, zero reklamy w biurze na domu nic, zero wizytowek, jutro mam kolejne spotkanie szkoleniowe, chodze bo i tak nie mam nic do stracenia, a jak wiem w co oni graja to jest smiesznie. najsmieszniejsze jest to ze we wtorek juz mamy wyjazd do taorunia na te zebranie, i co? jedziemy naszymi furami i wieziemy mu dupe :D na szczescie nie moja bo bym na to nie poszedl ale chetnie odwiedze wroclaw za darmo, piszcie co o tym myslicie, zapytac czy da rade na umowe ilosciowa (2400 netto) i np dostawac wynagrodzenie co tydzien, ciekawe co powiedza skoro umowa smieciowa to nie powinno byc problemu

Witam :-) ja rownież bylam na trzech dniach szkoleniowych w pseudo firmie gold w szczecinie przy ulicy juranda 14a. Ciezko nazwac te miejsce firma poniewaz nie mają żadnego szyldu jak i wizytówek i wielu innych. Mają natomiast dar naciągania. Dziś też jest tam szkolenie na 11 na ktore juz nie jadę bo szkoda kasy na paliwo, po tym co sie tu naczytalam mam ochotę te sprawę gdzieś zglosic. Klamią, nie potrafią odpowiedziec na nie wygodne pytania, uspakajajac przy tym że wszystkiego się dowiemy z czasem. Na ponad sto komentarzy na tym forum zaledwie pare jest pozytywnych, co smiem przypuszczać napisane zostaly przez podstawione osoby, skoro zdecydowana wiekszosc przestrzega przed oszustami z firmy aqualimed oraz gold. Jeden produkt, dwie firmy? A GOLD ciagle mówi o wyłaczności..... o co tu chodzi?! Nie wiadomo jak dlugo trwac by mialo szkolenie, co po tym jest w koncu zapewnione. Scieme walą z telemarketingiem, twierdza ze kazdy ma "swojego prywatnego telemarketera". Od poczatku czulam że coś za pięknie, 2400 na rękę nawet gdy nic nie sprzedasz plus calkowity zwrot paliwa. Nie dajcie się w to wciagnąć bo jest to conajmniej nie realne. Jak dla mnie to jeden wielki PRZEKRĘT tyle. Pozdrawiam miejcie oczy szeroko otwarte i nie dajcie sie omamic

Pozostaje jeszcze kwestja niedomówień (lub słabych zmówień) ze strony firmy gold w szczecinie przy ulicy juranda 14a, a mianowicie Pan Roman pierwszego dnia opowiadajac o firmie powiedział że jest nowo otwarty oddział w szczecinie i dopiero zaczyna swoją działalnośćna tych terenach, a po trzech dniach szkoleń przydzieli nam inną osobę która miala nauczyć nas wciskać ten kit, wysoki Pan ktory kazał mowić sobie Daro, na pytanie od jakiego czasu funkcjonuje firma w szczecinie powiedzial że ma aktywnych 10 przedstawicieli od pół roku........ wiec w końcu Gold otworzylo sie teraz czy poł roku temu? Panowie ustalcie jedną wersję bo przestajecie być wiarygodni :-)

Napisał(a): ~luton -

[cytat kogo=~luton]witam!powiem krótko-Trafił swój na swego .....szkoda czasu na komentarz;To do osoby zadowolonej z pracy w tej " firmie".Potwierdzam informację gościa opisującego sytuację z ulicy Juranda 14 a w Szczecinie.Pan Daro -mało kompetentna osoba z zawzięciem próbuje zniszczyć życie pozostałym naiwnym którzy tam jeszcze jeżdżą.

Napisał(a): ~Patka -

~luton][cytat kogo=~luton witam!powiem krótko-Trafił swój na swego .....szkoda czasu na komentarz;To do osoby zadowolonej z pracy w tej " firmie".Potwierdzam informację gościa opisującego sytuację z ulicy Juranda 14 a w Szczecinie.Pan Daro -mało kompetentna osoba z zawzięciem próbuje zniszczyć życie pozostałym naiwnym którzy tam jeszcze jeżdżą.
No no byl tam taki jeden albo i nawet dwóch którzy sie w to wkrecili bez opamietania.... z pewnością wiekszosc zorientowala sie ze to hlam i dala sobie spokoj. A ty tez byles na tych szkoleniach?. Byc moze byliśmy w tej samej grupie ze tak powiem, naiwnialow[b][/b]
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • aquilamed
  • ritello
  • aquilamed opinie
  • aquilamed praca
  • ritello opinie
  • ritello praca opinie
  • ritello praca
  • arkadiusz szterleja
  • odkurzacz ritello
  • aquilamed praca opinie