528
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń34 tys.
  • Odpowiedzi179
  • Ocen na +1
528 ppt ?

praca w Aquilamed powered by Ritello (180)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: praca w Aquilamed powered by Ritello

Napisał(a): ~magda -

jak dobrze że trafiłam na tą strone...
ostrzegam wszystkich iż w bydgoszczy robia nabór, szukając kierowcy kategorii b... szukaja..osób wygadanych oraz Z mila aparycja...
najpierw mydla oczy ze to będzie extra klimatyzator nawilżacz jonizator że mają wieloletnią firmę z kanady dopiero na następne spotkania pokazują iż to jest zwykły odkurzacz bardzo dużo mówią O Nagrodach Wyjazdach zagranicznych bardzo chca zachecic szybkim zyskiem... jednym słowem ludzie są bardzo dobrze wyszkoleni aby wpłynąć na innych. coś jak sekta...
ale nakłaniAnie ludzi do sprzedaży to jedno a następne jest to ze znajoma pracowała w tej firmie-jak sie okazalo pol roku temu. głównie zależy Im na kontaktach których jeśli nie otrzymają ty również nie otrzymasz swojego wynagrodzenia Za paliwo nie mówiąc już o prowizji za sprzedany towar jeśli uda ci się wcisnąć komuś ten bubel...
Aktualnie firma dziala pod szyldem Medical co. Sp. Z o o na ul. Koronowskiej 33... ostrzegam...
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Wrocław -

A wiec jako byla telemarketerka w tej firmie siedziba we Wrocławiu naprawde odradzam! Mydla oczy, z kasa sie spozniaja, tna podstawy jak moga, przymusowe siedzenie po godzinach (bezpłatne). Na dodatek umowy daja 5 dni przed wyplata za ubiegly miesiac. Niestety sie przejechalam bo odeszlam z koncem miesiaca i z wyplaty nici. Szkoda mi bylo nerwow juz na wojne z nimi. Jak tylko dostalam propozycje lepszej pracy ucieklam stamtad. Najgorsza firma w jakiej pracowalam. Co do przedstawicieli porazka. Jeden przedstawiciel co faktycznie jakos zyje. Reszta po straconych tys zl na paliwo i zero zysku odchodzi po kolei. Niby zwrot kosztow paliwa maja prze miesiac itp a jak przyjdzie co do rozliczenia to zawsze znajda jakies nieprawidlowosci i koledzy pieniedzy nie dostaja. Poza tym praca w tej firmie jedzie ludziom na psychike i sumienie. Nie oszukujumy sie wciskalam ludziom kit i tani badziew. Z reszta dla ciekawych poczytajcie artykuly z gazety olawskiej na temat tego jak przedstawiciel z Wroclawia wrobil ludzi w kilka tys.

Reklama

Napisał(a): lolek1234 -

[cytat kogo=~czesio]kurde , każdy pisze podobnie. byłem na pierwszym dniu tego niby kursu i wszystko sie zgadza co piszecie. ale mówił ze umówe dostane od razu nie zadna umowa o dzieło. spróbuje, cieżko bedzie im mnie oszukać. [/cyta

kolego nie dostaniesz żadnej umowy o pracę dają umowę o dzielo tzn kontrakt bedziesz mial tam 1400 zł podstawy i prowizje pod warunkiem ze zrobisz 70 reklam a to nie mozliwe zebys zrobill , za paliwo bede ci na poczatku zwracać 7 dni pozniej ci utną jak nic nie wcisnies ludziom odkurzacz za 7000 tys

lolek1234][cytat kogo=~czesio kurde , każdy pisze podobnie. byłem na pierwszym dniu tego niby kursu i wszystko sie zgadza co piszecie. ale mówił ze umówe dostane od razu nie zadna umowa o dzieło. spróbuje, cieżko bedzie im mnie oszukać. [/cyta

kolego nie dostaniesz żadnej umowy o pracę dają umowę o dzielo tzn kontrakt bedziesz mial tam 1400 zł podstawy i prowizje pod warunkiem ze zrobisz 70 reklam a to nie mozliwe zebys zrobill , za paliwo bede ci na poczatku zwracać 7 dni pozniej ci utną jak nic nie wcisnies ludziom odkurzacz za 7000 tys
pomyłka za 5990 zł

Reklama

Witam pracowałem tam jako przedstawiciel około 7 miesięcy w odziale wroclaw na

Powiem jakie moje odczucia za sztukę masz 1100 ak sprzedaż np 6 szt to masz wyrównanie 1500 zł ale jest warunek musisz mieć odbytych 21 reklam i średnią poleceń 15 jak ci zabraknię wśredniej poleceń np na moim przykładzie zrobiłem 6 sprzedazy 28 reklam zabrakło mi 5 poleń do średniej i Pani Kasia B. sprawdziła i powiedziała że się nie należy wyrównanie i Pan Arkadiusz nie wypłaci i nie tylko mnie to spotkało ostrzegam wszystkich oni tak robią mało kto dostaje wyrównanie tak samo robią z kartami paliwowymi .

Mydlą oczy obiecują duże zarobki tam się nie da zarobić . dopisują sprzedaże na tablicy specjalnie po to żeby mlodzi widzieli że się sprzedaje .

Zobaczcie , że tam nikt długo nie może się utrzymać co chwile rekrutacja ,

a co do telemarketingu to prawda że placa z opoznieniem nawet 14 dni a jak ktos odchodzi to nie placą .

Zobaczcie co przypadkiem znalazłem na właściciela firmy we Wrocławiu na ul korzeńskiejhttps://marke(...)KADIUSZ

a tu jego kobieta ( pseudo właścicielka )http://www.ha(...)ak.html

a to oni są z wrocławia tylko mieszkają i prowadzą sprzedaż odkurzaczy

teraz się już nie dziwie że nie płacą pracownikom

Załączniki:

Reklama

Napisał(a): ~Gość -

Pracuje we Wrocłaiu w tym Arka . S

To co piszecie ciężko to przyznać to prawda , a co do jego kobiety Kasi B to zniej mamy wszyscy w biurze polewkę panoszy się śmiać się chcę nosi podróbki ciuchów a ta torebka co ma sprawdzcie sobie u producenta jak wygląda oryginał a ten porfel i tezn zegarek a do zegarków dali zegarek Armani w prezencie za Vip dilerowi Mateuszowi S
to jest podróba kupiona dokładnie za 300 zł a mówią że oryginal za 2000 zł wystarczy go wziąść do ręki i 2 przełączniki nie działają a najlepiej poprosić żeby go zanurzyć go w słoiku na kilka minut to już po zegarku orygynał jest wodoszczelny .
a gdzie kupują takie podróby dla Vipówhttp://allegr(...)37.html
Załączniki:

Napisał(a): ~były diler -

Kolego to prawda co się dzieje w tej firmię w oddziale Wrocław na ul Korzeńskiej brak odkurzaczy nie raz dostałem używkę porysowaną mało tego bez garnków bo ich też brak , kart paliwowych to również nie ma

też już odszedłem został tam tylko Mateusz i sami młodzi a wszyscy byli ludzie są w hyli
Arek ma taką politykę ze ludzie odchodzą .
A jego obietnice konkursy to śmiech na sali

Konkursy które były i ich nie spełnił

Impreza za sprzedaże Sierpień
Gokarty
klub dwójek kolacja ja wygrałem 4 kolacje ani na jednej nie byłem
Karty paliwowej nie dostałem , bo zabrakło mi jednego polecenia

Już miesiąc pracuje u konkurencji sprzedałem 5 szt dostałem wyrównanie i kartę paliwową
tu nie ma sredniej poleceń limitu reklam nikt nie oszukuje
jest po prostu przyjazna atmosfera

Napisał(a): ~Oszukana -

Witam Serdecznie poszukuje osób poszkodowanych którym Pan Arek S nie wypłacił wypłaty , prowizji itp , również jestem poszkodowana
Szykujemy Reportaż , będzie w telewziji TVN Program Uwaga .
Telewizja TVN obiecała Pomoc
jak również artykuł W Gazecie Wrocławskiej .
Proszę pisać na Maila opisać swoją sytuacje

gpstropiciel@gmail.com

Napisał(a): ~Michał -

Tak to prawda czemu ludzie odchodzą z odziału we Wrocławiu od września odeszło 7 doświadczonych przedstawicieli i 2 kierowników i kierownik tele i dziewczyna która umawia.
czemu odchodzą proste spóżnia się z wypłatami , wyrównań nie płaci , a karty paliwowe to nikt nie widział na oczy .

Napisał(a): ~ASIA TELE -

Słuchajcie, pracuje w telemarketingu od 2 tygodni. Jestem bardzo zadowolona. Firma motywuje pracowników wszystkich. Są świetne kunkursy. Woczoraj miał telemarketing szkolenie z Rolandem Bechaalanim który specjalnie przyjchał aby zrobić nam doszkolenie. Jak się okazało nasz telemarketing w jego opinie jest najlepszym na świecie. Mamy największą skuteczność zadowolonych klientów.
tu podaje linka z naszego wczorajszego szkoleniahttps://www.f(...)id=5650 57173563897&amp ;set=a.564556146947333.1073741859.100001788579393&ty pe=1&theater
sami zobaczcie. Coś niesamowitego.
Atmosfera jest bardzo rodzinna. W dniu dzisiejszym każdy dostał paczkę z prezentami, oraz świetny konkurs dla handlowców i nas na weekend
Zapraszam do nas każdego kto szuka pracy. Niesamowite miejscehttps://www.f(...)id=5650

Napisał(a): ~Wera -

O prosze Pani Kasia B piszę . ja pracowałem tam jakie konkursy jak ich nie realizujecie
wszyscy odeszli od was do konkurencji . Czemu odszedł od was Łukasz i sprzędaje hyle? Norbet , Michał no jeszcze mozna wypisywać został wam tylko Mateusz i sami nowi
to jest Wasza chora polityka firmy

Napisał(a): ~gość -

[b][/b]
gość Hej jestem po rozmowie kwalifikacyjnej i niby jestem zatrudniona w Chorzowie na śląsku i w sumie boję się bo czytam ciągle że nie wypłacają pieniędzy więc nie wiem co o tym wszystkim musieć
Pracuję o niedawna z firmą, jestem prezenterem-tak to się nazywa.Luzie o jakim wy odkurzaczu tu wypisujecie-nie macie pojęcia chyba, naczytaliście się tysięcy wypowiedzi w sieci i próbujecie zabłysnąć.Otóż ritello to tak naprawdę urządzenie medyczne, mające również funkcje sprzątające, w tym turboszczotka w zestawie TRIO, oraz możliwość rozbudowy systemu piorącego.
Sam jestem alergikiem i astmatykiem, mam ritello i uzywam od 4 miesięcy, nie mam kataru, spuchniętych oczu itd.Regularnie robię sobie z Ritello inhalacje, aromatyzacje, a co za tym idzie również filtrację i nawilzanie powietrza, jestem zaowolony, mam spore grono znajomych, którzy już są w posiaaniu tego sprzętu i są zaowoleni, fakt Ritello nie jest tanie, nie piszę tu o podróbach , jakie mozna znaleźć w necie za 3 tysie i bez gwarancji, mówię o oryginalnym produkcie-jeśli widziałeś pokaz, reklamę czy też nazwijmy to prezentację i to co widziałeś nie przekonało Cię to "NIE WIDZISZ" lub nie chcesz widzieć. Poszukaj kogoś kto używa u siebie w domu i zobacz jakie efekty daje urządzenie Ritello.Pozrawiam wszystkich hejterów, i tych, którzy są zaowoleni.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • aquilamed
  • ritello
  • aquilamed opinie
  • aquilamed praca
  • ritello opinie
  • ritello praca opinie
  • ritello praca
  • arkadiusz szterleja
  • odkurzacz ritello
  • aquilamed praca opinie