Odpowiadasz na:
praca w Aquilamed powered by Ritello

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Co sądzicie o pracy w tej firmię? Z tego co czytałęm to wszyscy chwalą atmosfere jaka tam panuje i wysokie zarobki. Znajomy mojego przyjaciela poleca, chyba pora się tam wybrać :) i sprobować swoich sił

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: praca w Aquilamed powered by Ritello

Napisał(a): ~Bullet -

gość poszukuję osób Arkadiusz Szterleja i Remigiusz Wiśniewski Aquliamed Ritello Polska , odwdzięczę się sowicie jeśli ktoś z was zna aktualne miejsce zamieszkania, aktualny telefon lub jakikowlek inny ślad który pozwoli mi ich namierzyc odezwijcie się

Reklama

Napisał(a): ~gosc -

poszukuję ludzi pracujących w gamed w białymstoku u pana ]Andrzeja, jestem byłym pracownikiem i po 5 lalachdowiedziałem sie że prezes wiął na mnie kredyt. apeluje do byłych pracowników aby sprawdzili się w BIK-u oraz o kontakt

Napisał(a): ~lusi -

ja pracowałam w tej firmie rok temu na umowę o pracę i do tej pory nie otrzymałam wynagrodzenia, unikajcie ich jak ognia, nie warto

Reklama