Odpowiadasz na:
praca w holandii

~marconi
Temat dodał(a):
~marconi -
Chcę wyjechać do Holandii do pracy i szukam na różnych forach informacji czy ktos poleca jakąś firme, która organizuje takie wyjazdy. Czy ktos coś wie tu?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: praca w holandii

Napisał(a): ~mariola -

Przede wszystkim trzeba znaleźć dobrą agencję pracy która zadba o wszystko. Z własnego doświadczenia mogę Ci polecićhttps://holla(...)ting.pl jest to bardzo profesjonalna agencja pracy która specjalizuje się w poszukiwaniu ofert pracy zagranicznej.

Napisał(a): ~Kamil -

No wcale nie jest tak ciężko wyjechać teraz. Według mnie Cervo to agencja w porządku. Można im śmiało zaufać. Pewni i sprawdzeni. Dają dobrą robotę o jaką w Polsce bardzo ciężko.

Reklama

Napisał(a): ~Kamil -

No Eb jest w porządku, jeśli chodzi o pieniądze i warunki pracy, no i sporo Polaków pracuje więc o tyle dobrze że będzie można z kimś dwa słowa zamienić ;)

Reklama